| Crystyna_1895 a întrebat:

Vreau si eu niste statusuri mai de fitewinking... dar nu exagerate >:Xbig grin

2 răspunsuri:
| Dariuz a răspuns:

Fenteaza' obstacolele', si'arde'o incet'. ca graba strica orice efect!

tu ma vorbesti d rau... n-am timp de rasu tau! am o treaba importanta... sa devin mai figurantaa

poti face orice... inghite si taci, si afla... cateodata si "prietenii" sunt falsi!

http://statusuri.nighttime.ro/Statusuri-Smechere-noi-pagina-18.htm

nu'mi regret trecutuu' din moment ce'mi iubesca prezentuu'!

| andutza_1067 a răspuns:

Http://sweety-things.weebly.com/ spe sa iti placa:x. funda?;;)