| JustEo a întrebat:

Vreau si eu niste statusuri mai noi si dragute [ din melodii daca se poate ], va rog frumos. Multumesc anticipat.

2 răspunsuri:
| ALEX2402 a răspuns:

You may have my number, you can take my name
But you'll never have my heart
(Adele Skyfall)

| eueueueueue a răspuns:

Nu mai exista oameni cinstitsi, caci au murit sperand.Nu mai exista regrete, caci le-am privit arzand straight face

Cine`mi bantuie visele? smug Binentseles ca TU blushing Ma-ntrebi dk am innebunit? thinking Binentseles ca Nu! [-x :X:X

Anturajul meu nu e prost, e doar deosebit, iar bagajul tau nu e plin e doar pregatit

Da` asta mică nu o mai intereseaza că tu te gandestila Ea`! EA o arde nemOtivath! si se pishă pe grija tha

Daca eram pompier ardeai ca sobolanu`n casa si tu si mata si iubitzica ta libidinoasa!

Am ganduri ce ma apasa, si prieteni ce-mi dau plasa.Nici unde nu sunt acasa, dar cu zambetul pe buze spun ca nu-mi pasa

De obicei te duci in cluburi de noapte, crezi ca masina ta ma da pe spate? parfumul greu pluteste in aer, acesta e portret robot de fraier oh go on

cOlegUl lOi de bank ii sOptea ca intrE gOlani:O : Sa vz ce`i fk lu asta peste vreO 2-3 ani

Uite`ma, inca zambesc desi nu`i zambetul meu. Cati spini infipti in suflet am, stiu doar eu si Dumnezeu.

Totul acum se termina Nu mai vreau sa trag de timp Ce vreti voi n`o sa tina Nu ma faceti sa ma schimb.

• Tai`o! Pleacã! Carã`te! Dispari!
Zbori! Sterge`o! Calc`o! Evaporã`te!
MoRi!
Dã`ţi foc. Fã`te sCrum.Arzi in culori
Stinge`te si suflã`te singur cã imi dai fiori! ][:-s][•

Adevarul costa sqmp, ti-l permitzi esti in stare sa-l infrunti sau vrei sa-l eviti ai facut lucruri pe care acum l regreti, daca nu invetzi din greseli o s le repeti.

Totul e siGur ca un joc d zaruri-Viata e ceea c S intaMpla in timP ce ti faci plaNuriwinking

Sec.mai sec ca orice vin e ca poate acum te tin de mana si peste un an sau mai putin ne trezim ca nu mai stim de fapt cum sa ne ocolim.ca noi2 nu mai suntem de mult in acelasi film.

Îngerul Meu Pazitor e Drogat Pe Kanapea. Vezi Coae ca N'ai Grija de Persoana MeAwinking!

Daca lumea e nebuna, internati-o intr-un ospiciu. Imi place sa rad de viata asta-i singurul meu viciuwinking

Trebuie sa iti zic din nou? Eu nu fur inimi, le primesc cadou!

Asta nu e tot, pot spune! Am un milion de feluri de a umple fraierii de spume! laughing

Poate a fost o greseala de-a mea dar fara intentie; sincer n-am realizat ca ti-am dat prea multa atentie

Nu mai sunt copila cu slabiciuni de alta data.Acum sunt slabiciunea altora ca am caracter de piatra love struck

Idei pesimiste, sfaturi camuflatehappy Daca ii privesti de-aproape, le vezï fetele trucatewinking!

Incearca sSa zambesti urmeaza sfatu: Fi fericit toOate trec bah da`le dreaku

Imi place chiar daca nu imi mai gasesc unele cuvinte; imi place cand imi spui tu asa:Sa fii cuminte

Visele de`atunci nu`ti ajuta la nimic, si vrei macar pentru o clipa sa te`ntorci in timp! Si nu cumva tu te`ai pierdut pe undeva? si-acum cauti un raspuns la tot ceea ce va urma?

Nu conteaza cine comenteaza, dk esti pe faza o sa vezi ca nu ma intereseaza...[

Un nou inceput.Rasare ca un soare.Shi se pare.Ca tot ce`a fost dispare. Un nou inceput

Sa nu crezi ca petele se sterg rapid din sufletul meu! Am facut ce am putut ca sa fiu sigura, am trecut peste tot ca am putut singura. Fa cumva si mergi mai departe, stii ca poti, stii ca se poate!

Sunt momente in care sincer m`a durut.Sunt clipe care au fost uitate, Sunt momente in viata cand nu poti trece peste toate!

Accepta-te pe tine fara masca. falsitatea celorlalti nu o sa te mai raneasca.accepta ca din tine numai bine o sa se nasca.fiecare trebuie sa invete sa zambeasca!

Nu vreau decât să îţi vezi în **** mea de treabă, Recunoaşte că nu mă cunoşti când cineva te-ntreabă!

Nu exista dragoste, doar sanzatie de atasare.Nu exista droguri, doar medicamente tari.Nu exista minciuni, doar adevar fara dovezi.Nu exista tradatori, doar tovarasi fara creier.

Ar fii interesant sa stii ce am sa spun sa nu-mi bat capul Sa rezumam treaba uitandu-ne unu la altul

Imi place ca ma crezi, dar tot spui ca mint, imi place (eu stiu) felul in care ma faci u sa ma simt

Viata e frumoasa, desi te pune la incercare Traieste-o fratioare, bucura-te in continuare Si striga tare cand esti fericit sau cand te doare Suntem cu totii oameni cu caracteru-n buzunare

Si iar o sa ma intrebe unde dracu am umblat chatterbox si faza cu fetele n-are nevoie rost ca s`aaa fumat sadlaughing

Viata`i Mai picAnTa DecAt PaPriKa. da GandEsk PoZtiV ca TesTele HIV in AfriCa. OricaT de durA ar fI sitUatZyA sau cat De RecE.Nu gOleSk PahaRu -> LaS` ca TreCe

Unii spun ca tine doar de etichetaoh go on Ma pis pe toti care ma critica in ordine alfabeticawinking

NU rezolvi nimic daca injuri fara rost.mai bine injur`o pe mata ca te-a facut prost