| D33utzu a întrebat:

Vreau si eu niste stusuri noi de dragoste, scurte nu romane intregi... dau fundita mersi kiss

Răspuns Câştigător
| LaLa15 a răspuns:

• Orice baiat care se respecta are langa el o bruneta •

• Asta sunt si n`ai ce face,alta mami numai faceee •

""unii oameni nu gandesc, vorbesc si ranesc!""

Tu stii ca te iubesc, asta e punctul tau forte!

Si daca nu ai fi Tu...cine as fi Eu!?"

•Si daca el pe mine ma vrea care e problema ta?! •

Hai sa ne inpartim lumea luna mie, stelele tie oceanul mie Pamantul tie, dar mai bine totul tie si tu mie

Iubirea fara sarut
e un lucru neplacut
ca un clopot ce nu suna
ca o noapte fara luna

Daca norii varsa lacrimi, si iubirea n-a trecut, poate mai apare o sansa sa pornim de la inceput.

Nu sunt rea sunt smecherita si de baieti sunt iubita nu ma crezi hai la-ncercare sa vedem care pe care

Te iubesc la nebunie ca un tort pe farfurie, te-as manca cu lingurita si ti-as saruta gurita

Ca o ploaie in desert ai aparut
Am simtit ca ma pierd intr-un sarut
M-ai facut sa plutesc pe aripi de dor
M-ai facut sa te ador

Voturi: 125 | Categoria: Statusuri De Dragoste
ingeras din cer picat,
ochii tai m-au fermecat,
dintr-o singura privire,
s-a nascut a mea iubire...

Seara se lasa, Stelele sclipesc, Iar eu IUBIREA mea, Tot la tine ma gandesc.

Daca as fi un fluture mic m-as ascunde intr-un plic.Iar cand plicul s-ar fi rupt as iesi sa te sarut

stau pe pat cu cartea in mana
mama crede ca citesc
dar cu ochii
plini de lacrimi crying
tot la tine ma gandesc

Oricat ai incerca, prima iubire nu o s-o poti uita

Fundăă...