| Rihanna18 a întrebat:

Vreau si eu niste titluri de compuneri...Va rog... Dar nu vreau[iarna, craciun,] vreau ceva mai senzational :X Funda+vot

Răspuns Câştigător
| antoniapopescuantoniapopescu a răspuns:

Impresii de inceput
tragedie
lumea fara reguli
jungla de beton
colorand la stele
cufarul cu amintiri
zi fara happy-end
ploaia de stele
cel mai bun prieten "eu"

10 răspunsuri:
| anqutsel a răspuns:

MAgia sarbatorilor, Magia sarbatorilor de iarna

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Primavara copilariei

amurgul spanzurat

o fascicula din viata mea

teritoriul tabu

vrajita zapada din inima mea

departe de lume

singur in amiaza

craciunul nabadaios

un sfarsit amuzant

inceput nou

noaptea de creciun

Bafta! Pa, pa.

| Klaaa a răspuns:

Spiritul craciunului

o iarna de vis [sau ''craciunul visurilor'']

povestea iernii [si inventezi si uh o poveste care ar putea fi a iernii fii creativaaa>; d:p]

cadourile magice

cadou fermecat

thinking

[ai putea face o compunere in care sa inventezi propria ta poveste... a unui cadou magic.Sau chiar iarna in vacanta ei de iarna cum ar venilaughing... ce SFlaughingrolling on the floor

sper ca te'am ajutat

fundita?batting eyelashes

| Kitty a răspuns:

Viata ei; Era noapte instelata, calda, linistita...; Dependenti de libertate; Zburand deasupra mea.

| antoniapopescuantoniapopescu a răspuns:

Sper ca te am ajutat... funda?hee hee

| RoxiutzaRux a răspuns:

Noapte de iarna, Fulg de zapada,, Minunea sarbatorilor, Sentiment distrus...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iarna in abis

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un vis devenit realiate

| ÐÿÅ a răspuns:

Un vis de iarna/Iarna printre nori/O iarna cu vise argintii/Inflorirea sufletului/etc...

| oana2000 a răspuns:

Magia zapezi zapada, stele inghetate fantasticul ierni anotimpul zaharisit ( peisj de zahar ) magia sarbatorilor de iarna SPER CA TE-AM AJUTAT FUNDA?