| Catalin0755 a întrebat:

Vreau si eu niste vrajeli pentru fete... ca nu maii stiu cum sa le vrajesc big grin. daca ma poate ajuta si pe mine cineva. ii multumesc big grin

3 răspunsuri:
| CloseToYou a răspuns:

Buna!
Raspunsurile dinaintea mea sunt raspunsurile corecte la intrebarea ta... daca ti se par plictisitoare,ai aceeasi parere cu minelaughingScuze fetelor dar sincer, nu cred ca el vrea sa auda:fi tu insuti asa e cel mai bine, ci vrea doar sa se distreze.Nu demult auzit o replica super draguta de genu':El Sti cat cantareste un urs polar? Ea:NuEl:Indeajuns incat sa sparga gheata. Buna eu sunt Catalinwinkingsau:Elnu te doare nimic? Ea:nu de ce? Elbig grinin cauza ca ai cazut de la o inaltime asa de mare,din rai; El:Vrei sa iesi cu mine?'Ea:Nu.El:Sti macar ce ti-am spus? Eabig grina, vrei sa iesi cu mine? El:Normal ca vreau, credeam ca nu mai intrebi!laughingSper ca ti-au fost de foloswinkingBafta!

| BomBonika_9617 a răspuns:

Parerea mea.fi naturalwinking eu ca fata cel mai mult apreciez la un baiat acest lucru:* nu cred ca vei da greshwinking

| Mcrgirl39 a răspuns:

Cel mai bun sfat: Fii tu insuti! nu incerca sa pari ceea ce nu esti doar pentru a incerca sa impresionezi o fata ca oricum noua nu ne place asta, preferam ca baietii sa se poarte natural (sa nu fie smecheri sau cv de genu)