| parazitu_8805 a întrebat:

Vreau si eu nume de rapperi straini dau fundita

Ps: Sa fie si buni si activi

Răspuns Câştigător
| BurningFire a răspuns:

Eminem, care este cel mai cunoscut si in acelasi timp cel mai bun, Lil Wayne, Snoop Dog, Kanye West, Drake, T. I, Jay-Z, 50 Cent, Nelly, P. Diddy, Pharell Williams, Dr. Dre, Bow Wow, Tyga, Busta Rhymes, Chamillionaire, Soulja Boy Tell 'Em, Ludacris, Young Jeezy, Flo Rida, Kid Cudi, Lloyd Banks, Xzibit, Lil Jon, Cypress Hill, B. o. B, Lil Boosie, OutKast
si cateva nume de femei in industria rapp-ului:
Nicki Minaj, Missy Elliot, Lil'Kim, Lil Mama, Eve

Mult noroc!

4 răspunsuri:
| Sἶrenἶa a răspuns:

Lil wayne;; T-pain;; lil jon.love struckx :*

| StopTheWar a răspuns:

50 cent, Eminem, Jay-Z, Snoop Dogg, DMX, 2pac, Dr. Dree, Ja Rule, Flo-rida, Lil Wayne, Timbaland

| Cristinaaa a răspuns:

1 Eminem

2 Jay-z

3 Dr Dre

4 50 cent

5 snoop dogg

6 2pac

7 DMX

8 x-zibit

9 Red Man

10 Busta Rymes

11 Immortal Technique

| Anonim1293 a răspuns:

2pac,Eminem, Eazy-e, Dr Dre, 50 cent, ice cube