| TheVampireDiariies a întrebat:

Vreau si eu o lista de idei pentru cadouri de 1-8 martie. Pentru fete si baieti, familie si prieteni, inclusiv profesori. Mama mea e rock-erita. Deci nu cred ca o sa fie de folos idei de chestii siropoase sau pentru femei mai in varsta.
FUNDA!

1 răspuns:
| gabriel87000 a răspuns:

Pai la baieti ciocolata si martisoare.la fete flori, ciocolata si martisor. iar la profesori normal ca trebuie luat ceva mai scump gen parfum, flori, o cutie de bomboane.sunt multe ideii nu zic.