| Alexutzu128 a întrebat:

Vreau si eu o poezie despre o fata frumoasa o cheama alexandra. Cine poate sa imi faca una frumoasa ca e o colega si vreau sa ii fac o poezie frumoasa. Cine imi face cea mai frumoasa poezie ii dau fundita.

Răspuns Câştigător
| Aasdfghj a răspuns:

Daca e o persoana atat de speciala cum spui tu, atunci mi se pare corect si frumos sa ii scrii tu o poezie. Nu astepta asta de la altii. Inseamna ca nu iti pasa daca tu vii si ne rogi/ implori sa iti scriem o poezie.

3 răspunsuri:
| Alexutzu128 explică:

Am intrebat o poezie frumoasa si creata de tine nu copiata de pe alte site-uri. Daca doresti funda fa una frumoasa in care s-a apara si numele ei. Multumesc.

| Alexutzu128 explică:

Va rog mult e o persoana foarte speciala pentru mine daca puteti sa va straduiti un pic, cand faceti poezia v-as fi recunoscator.

| Alexutzu128 explică:

Va rog mult e o persoana foarte speciala pentru mine daca puteti sa va straduiti unpic, cand faceti poezia v-as fi recunoscator.