| ჯpLaNe a întrebat:

Vreau si eu sa ma apuc de metin 2 si nu stiu ce metin sa aleg... puteti sa-mi dati si mie niste metine private? in afara de metin2united, metin 2 tim si metin 2 fun! Multumesc big grin P. S:nu am stiut ce categorie sa aleg asa ca am pus-o pe asta...

Răspuns Câştigător
| geogas a răspuns:

Unul dintre cele mai bune metinuri private pe care l-ea jucat eu a fost si este METIN 2 CELESTIAL :http://celestial-world.info/home/S1/
FUNDA?

3 răspunsuri:
| GoodBoyLoveGirl a răspuns:

Metin2 gth metin2 xtreme metin 2 gx metin 2 yoneis metin2 vamos osiris metin2 oriental mt2 celestial world metin2 arena metin2 mania metin2 fireblood si am jucat si mai multehee hee

| ciprian2 a răspuns:

Orientalmt2.

| Tufan_Crin_1950 a răspuns:

Uite aici!
lunarismt2; celestialmt2; lightmt2; newmetin3; guabinamt2; championmt2; illusionmt2; gxmt2; genesismt2; darkmt2; dinamikmt2; etc.