| Malina95 a întrebat:

Vreau si eu sa stiu daca pot sa imi reactivez hi5 adica am schimbat emailul si pe emailul care l-am pus mai era facut un hi5 si nu mai merge deloc sa intru pe el cand intru pe sait merge dar cu emailul si parola nu sper ca intelegeti va rog ajutati-ma!

Răspuns Câştigător
| RoxyLaLa a răspuns:

Pei mai fat-ti un id nou, apoi intri pe hi5 ala si iti mai schimbi din nou mailu iar apoi intri pe emailul nou si iti reactivezi contul. Daca vrei sa vb add la id asta: boobleroxa_4u. Sper ca ti-am fost de ajutor. Fundita?