| beea_9797 a întrebat:

Vreau si eu status de gelozie de ex te-as ierta dar nu am puterea, nu pot trece cu vederea.cum te-as mai imbratzisha cand stiu ca ai fost cu ea... dau fudita

1 răspuns:
| SirGeo a răspuns:

Apare o intrebare.pe cine o sa doara mai tare? pe tine ca iti vei aminti de mine in fiecare zi? sau pe mine cand stiu ca nu mai vii?

'' Imi place sa cred ca nu am pierdut nimic.Si daca am pierdut ceva inseamna ca nu-mi trebuia

Si tu poti fi ranit de o fata. Nu uita ca si baietii plang cateodata

Intr-o zi ma vei cauta in fiecare "ea"asta daca nu o faci deja

Razbunarea nu-mi aduce satisfactii, insa indiferenta ti-o daruesc cu multa dragoste

cand iti va fi dor de mine, aminteste-ti un singur lucru... ma-i lasat sa plec

ma vrei inapoi? eu nu.nu miza pe faptul ca odata m-ai facut sa plang.am mai crescut...:

C ' te uiti mah asa? Obisnuiestte-te ca d acum nu mai sntt` a Ta!

Zambeste iar si priveste putin. Orice pahar jumate gol mereu e si jumate plin

Ti'ai placut viata... Ti'ai facut viata. da ai pierdut persoana care te iubea si tragea cu tine...in schimb ai castigat multe tarfe

am trecut prin viata ta, uita`ma de vei putea!
Tu nu se va găsi nimeni ca mine... eu sunt una la un milion... Ai nevoie de mine.

● Eå nu se ´ compara cu restul ´. e tot ´ ce åi visat´. Åi 0´ viata normala´!? 0 så ´ti-o dea peste cåp´! ●

"Dåk ´ai nevoie Știi că sůnt ´ åici :* Strigă-mă´și vin Nu-ti fåce griji ´!"

Razbunarea nu`mi aduce satisfactii insa indiferenta`mea ti`o daruiesc cu multa dragoste. "

- S-a trezit la realitate. A zis că vrea să se pună pe fapte. : x

"Ea e zana minunata :X. din rolu` principal \:d/ Ce a fost aplaudata si a avut succes fenomenal."

Incearca sa traiesti in asa fel incat sa nu te faci remarcata acolo unde esti. Dar. Sa tsi se simta lipsa imediat cum pleci. :*"

.-> dulce si secSi. Bună si rea. Ispita vietii. E femeia. "

. Nu pot sa te`nlocuiescc. Ca tine nu mai gasesc.; x Nu vreau. Nici n.as incerca.Sa iubesc pe altcineva.; x Te adorr. :*"

-> Sii cand vine vorba de iubire. Zi`le ca ma ai pe minne. "

Daca n`ar fi ea.Nimic nu ar fi.Nimic n`ar avea rost. Fara ea nu poti traii`.

• Inspira Mult Talent, In Privire... Orgoliul este un sentiment puternic, pe care nici macar iubirea nu-l invinge!

Tu crezi ca sunt fericit pentru ca sunt atatea emotii pe care aleg sa nu le arat...

Sentimentele se pot schimba, dar amintirile raman aceleasi!

Definiţia dragostei = plăcere momentană, rezultat dezastros. •

Să ştii ca nu. mi lipseşti. Îmi lipseşte doar cel care credeam că eşti

Există mereu
puţin adevăr în "am glumit"
puţină curiozitate în spatele fiecărui "doar întrebam"
şi puţină emoţie în "nu ma intereseaza"

Baietii ar trebui sa stie sa aleaga un suflet frumos, si nu un chip inselator!

- Nimic nu o să mai fie la fel, pur și simplu!

# Eu te iubesc, dar sentimentu-i reciproc?

# Dintr-o greșeală am renunțat la tot ce îmi era drag.

# Dacă nu mai simt nimic pentru el, atunci de ce îmi stă gândul la el?

# Viața e frumoasă dacă ști cum s-o trăiești. ♥♥♥

# Zici că nu e nimic important, dar dacă nu ar fi, nu te-ai mai gândi la EL.

Certurile indragostitilor seamana cu furtunile de vara, care fac campia mai verde si mai frumoasa.

Cum te iubeste ea, nu te va iubi oricine, pentru ca ea, te vrea numai pe tine!; x

Dar continuam sa ne purtam ca doi oameni imaturi, ne iubim, dar punem pret pe semnaturi!;)

Spui ca ma iubesti, nu vreau sa`mi dovedesti! Dar macar doovedeste`ti tie ca nu te amagesti!:|

Tine`ma de mana! Vreau sa zburam, sa facem totul impreunaaa! ♥ 8->

Cu riscul de`a ma repeta, iti spun: "Noi doi nu mai avem demult acelasi drum!" :-j

Sa ne amintim de clipele`n care ne iubeam ca doi copii. Faceam totul imreuna, ne-adoram, mai stii?! :-j ♥

Mii de cuvinte despre ce a fost, mii de gesturi fara rost, mii de lucruri ce te fac sa pari un prost!;)

Uite`te un pic la ea, spui ca`i mica si nu stie ce vrea, tu chiar crezi ca`i asa?:));)

Viata e o lupta deseori suntem raniti, dar nu ne dam batuti singura cale ca visul nostru sa devina realitate este sa luptam cu ea sa-o invingem si sa o indreptam spre el."

"Regulile nu mi le face viata, eu fac regulile vietii.

Nu avem voie să lăsăm totul la voia întâmplării, aşa cum nu avem voie să ne înecăm. Înoată!

Cateodata imi doresc sa renunt; apoi te vad zambind, ma faci sa rosesc si imi iau vorbele inapoi

Cate statusuri vrei + poze: http://www.facebook.com/......media/set/