| Кристина21 a întrebat:

Vreau si eu status-uri de dragoste happyfunitza

Răspuns Câştigător
1 răspuns:
| Psihiatra a răspuns:

\Un barbat pe care l.am iubit plus acela? i barbat care nu m.a iubit fac zero! "

n`ai inteles tu a inteles altu a 2`a zi! :X acum e randu meu.sti ca trebuie s contez eu;)"

"¦?°°Ma S? mt atât D? B? încât? m? n? u`m? fac? Fata.:xX`°°?¦"

"?[As vrea sa tina capul sus si sa stie ca la greu o sa fiu cu ea. Nu lasam lantul strâns dintre noi sa rugineasca. Nu se baga intre noi vreun baiat sau vreo proasta!]"

Ai fost pe rând posesiv, gelos, orgolios,Indiferent şi, logic, într-un final, un prost...Şi-un clasic adevărat,ti-ai dat seama ce-ai avut exact când s-a terminat!"

AlexUnder Base & Lys - Drums

"Ea simpatica foc, tu simpatic deloc. Ea o tanti de top si d`asta practic iei foc. O plac baieti mai buni ca tine, mai mult ca tine. Mai mult de`atat sti ca tipei ii convine

"¦ - Iti revi repede, e genial, ...Se linge pe buze, e subliminal, privirea cea lunga, te-alunga spre ea...te`ntrebi : oare ce vrea? - ¦"

Poate peste noapte... Dupa toate numite fapte.Prin cate am trecut.Ai senzatii neuitate

Stiu că ai vrea să ţi se mai deschida usa, că să-ţi vezi păpuşa!"

e fiara ce`atraGe prada cu un zambet inoCent. licoarea cea letala cand cauti un sentiment. )"

Am intentii bune, pe bune // n-ai tu idee // Cate cuvinte frumoase pot spune[:>]... // Am nevoie de-un minut // Ca sa-ti stric buna dispozitie

O viata fericita ar fi, dupa mine. Fara bogatii, fara durere.Pamântul fertil. Fara boala, viata sanatoasa întelepciune împreunata cu simplitate.Noaptea eliberata de orice grija.

tipul asta e plin de viata da' fara chef, nu vede ce nu vrea.n`aude ce nu`i place, pare suspect.pare ca are ceva in cap dar e defect. cauti sa aflii mai multe si zici "DAR NU-L INTELEG!""

Singura prietenie de preţ este cea care s-a născut fără motiv."

Nu mai esti la fel de aia ai pierdut; Daca tot te schimbi schimba-te cum erai la inceput; Poate doar asa iti vei aminti clipele frumoase; Visele ce nu se uita orice ar fi"

Eu ti-am dat aripi, te-am indemnat sa zbori spre cer, da' nu ti-am spus ca sunt de ceara si se vor topii lejer!

Forever and always I`ll be there for you...

> Love Story>

Nu vad nimic iesit din comun...vad doar tarani iesiti din comuna!"

Si-ar fi mai simplu si mult mai usor...sa nu-ti mai pese uneori?"

In toate povestile de dragoste exista intotdeauna ceva care ne apropie de eternitate si de esenta vietii, pentru ca povestile de dragoste contin toate tainele lumii.[:X]"

Ai incredere in mine! oricati baieti ar fi in jurul meu nici unul nu`i ca Tine!:X\\

Si daca dragoste nu e...parca e bine, Dorm linistita chiar daca o ard cu masini straine, stiu sa am grija de mine pe unde umblu si cu cine;))
mai multe de acest gen gasesti pe http://blogg-maniaa.blogspot.com/