| Andreea_1440 a întrebat:

Vreau si eu niste status de dragoste de supararebatting eyelashes

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Sant trist si suparat mergand prin ploaie, vant si furtuna, suparat...pana voi cadea la pamant si voi muri crying. PA sad

Răspuns utilizator avertizat
| cornelia_9446 a răspuns:

Buna:X
Compun eu 2-3 acum...
Imi vin asa in minte:X

M-am saturat sa-mi tot zici ca ma iubesti si in gandul tau nici nu te gandestisigh
Gandul in alta parte:-

| cornelia_9446 a răspuns:

Offfffffangry
nu au mers toate

| melynda a răspuns:

Ai parfumul meu in bluza ta, si stilul meu in mintea ta, vei cauta privirea mea in fiecare EA din viata ta

Nu mai e Ea! Fetita ce tacea! Astazi iti spun PA, ieri poate imi pasa.

Te iubea fraiere! Chiar te-a iubit candva. Priveste`o dar stai departe.acum nu te mai vrea. E mult prea tarziu pentru regrete. Tot ce isi doreste e sa poata sa te ierte!

tu mie ce imi dai? de unde dracu inima? ca'nai

| toteu01 a răspuns:

Cauta pe net