| ßömþŌʼnįĶ a întrebat:

Vreau si eu statusuri de fericirelove struck cele mai faine au fundalove struck

Răspuns Câştigător
| ÁnΌMŀŠ a răspuns:

La poarte sufletului meu nu mai incearca numeni sa mai bata, caci cheia ai luat-o si usa-i incuiata!
Si ce usor e sa zambesti cand ai incredere in ceea ce esti!
• Ca nimeni nu stie mai bine ca tine ce simti • Il iubesti doar pentru tine nu pentru parinti •"
De-ai privi adânc în ochii mei • Ai vedea ce-nsemni pentru mine • As renunta la toate pentru noi • Nu pentru iubire •



• Uneori amintirile trebuiesc pastrate • Insa cei mai multi se feresc sa faca asta. •



•Are o aura ce te-atrage • Stie ca o placi • De-aia nu te lasa-n pace • E atat de tacuta • Misterul iti provoaca o privire pierduta •





| • Intotdeauna pregatita pentru raul care vine • Intotdeauna fericita daca treaba merge bine •"



• Am invatat sa respect • ea respecta doar banii • Eu am invatat sa lupt singura • ea e zero fara tati si mami •"





• Din cauza ta sunt fericita!



• Mereu cu zambetul pe buze • Nu se streseaza • Nu prea o intereseaza ce urmeaza •



• E de ajuns sa am incredere in mine • In ce pot sa fac ca sa fie bine • Poate intr-o zi iti vei aminti • Ca am avut grija de tine • Macar o zi •



• Nimeni • Nu poate fi la fel ca tine! • Tu imi dai incredere in mine! •



•Mereu vei cauta la o alta Ea • Ceea ce adorai la mine candva •



• Vii • Pleci • Mi`e totuna • O sa fie altu`n locu tau • Intotdeauna •



"• Ma inalt sa zbor • Din nou • Dar uit ca aripile le-am pierdut • Cad si dau cu capu' de trecut • Si doare iar • Cum a durut demult • Da' trece • Si-o iau de la inceput •





"• N`ai sa poti pleca fara voia mea • Dar daca`ai sa pleci • Eu te voi urma •"



• Nu inghit in sec • Inghit in demisec • Urmatoarea lege o astept direct • Ma exprim sa intelegi mesaju` • Eu nu`s mata sa`mi cenzurez in fata ta limbaju •



• Am vrut sa uit tot ce'a durut • Sa intorc pagina si sa spun: A trecut, • Nu'mi pasa ce'a fost candva • Sunt alta acum • Si alta e viata mea •



• Inca am suflet de copil • Care refuza sa creasca • Mi`e egal cu tot ce spune lumea asta proasta •



• Si cautai • CAutai • Te uitai in stanga • In dreapta • El nu era • Lacrimile nu se opreau • Dar acum? • De ce te prefaci ca nu-l mai placi? • Cand fardul ti s`a uscat pe obraz? •



• mi-as dori sa mai fiu fetita mica • Pentru ca juliturile din genunchi se vindeca mai repede decat inimile frante •



• Nu incerca sa fii a lor • Sunt multi care nu stiu ce vor • J` tine mereu deschisa o ureche • Sunt niste secrete • Doar intre fete



• Model de femeie care caute scanteie • Il parasesti pe fraier • Asta`i cea mai buna cheie •"



• Nu conteaza in ce maniera ne'am imprietenit • Conteaza ca suntem de nedespartit •



• Putem spune ca ne stim din totdeauna • In momente grele ne-am intins una alteia mana •





• Si poti sa`mi iei ce vreei • Cand am langa mine toti prietenii mei •



• mi-ai dat Doamne tot ce`i mai frumos nu se putea • mi-ai dat speranta s`o traiesc si`o traiesc prin ea •



• Respectu` este ceea ce primesti • Pentru ceea ce faci • Si o faci bine • Tu ma barfesti pe mine • Deci din respect ma pis` pe tine



Toti avem probleme • Conteaza cum le facem fata • Nu le da prea multa importanta • N`ai decat o viata •



• Am invatat sa suport • viata e grea • Dar nu suport un tradator • Asta-i boala mea •"



• Facem tot ce stim si nu ne oprim • Traim viata din plin • Facem ce stim •



• Nu visam mashini luxoase • Nici castele din povesti • Trezeste`te baiete • Q astea nu ne cuceresti! •"

0 răspunsuri:
Întrebări similare