| dfnxjvgh a întrebat:

Vreau si eu statusuri de prietenie. (Paula si Denisa). cu rimebatting eyelashes funda la cele mai multe :*:* mesc >big grin

2 răspunsuri:
| anotza a răspuns:

Daca mama nu ne-a facut surori a stiut de ce.pentru ca Dumnezeu ne-a facut cele mai bune prietene!> ♥

[♥] Avem o miee de vise.[♥].
N`as putea vreodata sa o las la greu!:X

Am o singura prietena pe care ma pot baza.Caci stiu ca daca voi cadea ea imi va tine perna.Ea e langa mine atunci cand problemele sunt multe.Si tot ea e singura care are rabdare sa ma asculte

Chiar daca vor trece anii noi vom ramane la fel.a fost mereu aici langa mine nu o sa uit cate a facut pentru mine :*

Ai fost langa mine la bine si la greu Cand am dat de belele, adica mai mereu

| BroascaCuElice a răspuns:

Si-amintesti cand eram mai mici si ne-am jurat ca impreuna vom avea tot ce-am visat
Ce s-ar intampla cu mine Fara surioara mea? As face noptile zilele daca n-ar fi
Desi am trecut prin multe suntem inca PRIETENE pentru ca nu poti sa cazi cand tii pe cineva de mana
Niciodata n-ai uitat sa fi langa mine si eu voi fi mereul la fel langa tine
Tu ai fost singura care mereu mereu m-ai ajutat m -ai salvat atunci cand am simtit ca lacrimile m-au innecat
at cand cazi.eu O sa t ajut sa t ridici.cand simti ca iti e greu voifi mereu aici cand odata lumea te va respinge eu voi fi aproape de sufletul tau
Ea mi-a aratat de fiecare data cine sunt

ea mi-a fost de fapt in viata un fel de inger pazitor.