| geo1998 a întrebat:

Vreau si eu statusuri despre prietenie si golani puppy dog eyes Fundaa :**

Răspuns Câştigător
| nutzic a răspuns:

Nu uita. candva ne vom revedea si ne vom aminti lucrurile pe care le faceam cand eram doar 2 copii.
Știu că suntem doar prieteni, dar mereu zâmbesc când îți aud vocea.
Prietenul este cel care rămâne... dacă nu a rămas inseamnă că nu a fost niciodată!
Tu eşti cea mai bună prietenă.Nu pentru că eşti mai bună decât restul,ci pentru că împreună suntem mai bune decât toţi.
Am învăţat că prietenia adevărată continua să existe chiar şi la distanţă. Iar asta este valabil şi pentru dragostea adevărată.
Cui îi pasă, un prieten rămâne acolo, chiar şi când greşeşti
Prietenii adevarati nu te alinta mereu. Te mai fac si "prost" ca sa vezi unde gresesti.
- Ce e un prieten? - Un prieten e un duşman care nu te-a atacat încă!
Nu da explicaţii. Prietenii tăi nu au nevoie iar duşmanii nu te vor crede!
Un prieten adevărat e greu de gasit, mai greu de lăsat să plece şi imposibil de uitat!
Prietenii sunt langa tine mereu, orice s-ar intampla, Iar cand acel prieten te tradeaza..simti ca nu mai ai viata!
Nu exista nici prietenie si nici dragoste acolo unde nu exista respect si sinceritate.
mai ai nevoie?! sper ca ti-am fost de folos, funda?

5 răspunsuri:
| raluca0306 a răspuns:

Tu eşti cea mai bună prietenă.Nu pentru că eşti mai bună decât restul, ci pentru că împreună suntem mai bune decât toţi.
Am învăţat că prietenia adevărată continua să existe chiar şi la distanţă. Iar asta este valabil şi pentru dragostea adevărată.
Cui îi pasă, un prieten rămâne acolo, chiar şi când greşeşti
Prietenii adevarati nu te alinta mereu. Te mai fac si "prost" ca sa vezi unde gresesti.
- Ce e un prieten? - Un prieten e un duşman care nu te-a atacat încă!

| raluca0306 a răspuns:

Un prieten adevărat e greu de gasit, mai greu de lăsat să plece şi imposibil de uitat!
Prietenii sunt langa tine mereu, orice s-ar intampla, Iar cand acel prieten te tradeaza..simti ca nu mai ai viata!

| raduconstantin11 a răspuns:

Eu am găsit statusuri pe
https://mstatusuri.cabanova.com/

Sper sa te ajute