| ღβ3b3LuSa a întrebat:

Vreau si eu statusuri din orice categorie dar sa fie frumoase.

1 răspuns:
| LoveGivesYouWings a răspuns:

Azi m-am dus si eu la biserica. Cand ma uit la cucoana de langa mine.isi aprindea tigara. Doamne! sa scap berea din mana nu alta.

Rusia: Avem niste femei, de ti se scoala **** cand le vezi.
-China: Noi avem niste covoare, numai de drag stai pe ele
-Germania: Noi avem o tactica de razboi, daramam toata lumea.
-America: Avem niste avione supersonice de zbori de pe scaun.
-Romania: Noi ne culcam cu femei rusoaice pe covoare chinezesti cu tactica germana si viteza americana

Je m\'appelle Vasile Mure
Je veni de la padure
Je gasi nevasta-n pat
Se randez vous cu-n alt barbat
Quand je preparai ciomagu\'
Mon amie sarise gardu\'
Il tombeau dans la urzici
Sur son fund numai basici

Vrei sa te injur?
Sa'mi bag inima in pieptul tau, sa'mi sugi sufletul si toata iubirea pe care ti'o port!
Sa te omor cu iubirea mea, sa te ia dragostea mea, sa ma fugareasca cu tine.
Auzi? Sti ceva?
Ia mai du'te in sufletu meu ca m-ai facut sa te iubescphbbbbt

imi e dor de tine... de caldura ta... in zilele cand ma culcam cu tine draga mea pijama

sper sati placa macar 1 fundita?big grinbig grinbig grin