| Mykikhita a întrebat:

Vreau si eu statusuri gen "esti cu ea da lasa... o sa imi treaca si o sa imi fie si mie bine"! Va rog! Multumesclove struck!

Răspuns Câştigător
| Rubiiiii a răspuns:

~Ok daca vrei sa ma innebunesti , sa ma zapacesti , sa stii ca reusesti! Eu vreau sa te am sa te atrag ,sa te dezbrac , sa te satisfac.
~Nu sunt deloc modesta si ma pis pe tine , nu ma cunosti deci nu vorbi de mine.Nu poti sa ma suporti ? Asta e doar treaba ta. Dar oricum , ia mai date-n p**a mea.
~Si-as vrea sa-mi spui acum ca nu stiu sa dau clasa , ti-as rade-n fata si ti-as spune "lasa fanii sa vorbeasca".
~Imi pare rau domne' ca fata ta s-a indragostit de un golan , cine se gandea ca fetita de ieri face acum treaba c-un baiat de cartier.smug
~Adevarata drama o vad mereu in jurul meu , cheia sufletului meu e cheia lui de BMWu'.
~Vrei papusa pe tocuri , nu femeia ta urata , o vrei p-aia de face 8-uri , nu tarfa ta rupta smug.
~Visele mele se implinesc , cat bat din palme sau cat clipesc.
~ Apare-n metrou cu-n aer de taxi,
Si sa vezi impresii cand se urca-n dacii,
Zarind ce departe pot s-o poarte cracii,
dintr-o data uita ca e de la coada vacii.
~Diamantul? Nu defineste STRALUCIREA ! Si chiar nu am nevoie de un Rolex ca sa stiu cat e ceasul ... Sa nu uitam ca exista oameni atat de saraci incat nu au nimic altceva decat bani !
~Fetele bune ajung in rai , fetele rele unde vor ele , fetele bune inghit , fetele rele scuipa.
~Si-mi spui "gandesti bine" , ai fi socat daca-i sti ce cred eu despre tine smug.
~Spune-mi ce vezi ca sa vezi ce n-ai vazut smug.
~Iti place sa faci ancheta ca un procuror , sa spui zi de zi "de te prind cu altu' te omor".
~Ma cataloghezi cu sapca , pantalonii largi. Nu ma integrez in lumea ta de falsi. Hai fi serios ,mintea nu consta-n tzoale , atitudinea mea dovedeste ca tu esti moale.
~ Vrei sa pari naiva , emotiva , nu e rau , ca nimeni nu-si da seama ce se-asunde-n capu' tau , esti exact cum trebuie sa fi , asa cum iti convine , ai stilu' tau de-a amagii numai dintr-o privire.
~Nu-s ca voi si nu am fost niciodata. Nu-s ca voi , va repet inc-odata. Nu am vrut , nu am nevoie de mila nimanui , prietenii pe care-i am deocamdata-mi sunt destui.happy
~N-o sa mai vezi una ca mine , si dac-o sa vezi , nu-i pentru tine smug.
~Oare stii ce inseamna viata atunci cand n-ai lovele ? Oare stii ce tare doare cand ai numa belele ? Nu e nimeni langa tine care sa te sustina si de-0asta uneori nu sunt raze de lumina.
~Ai nevoie de un motiv , de o scanteie , care sa te faca sa darami muntii , de o femeie.
~Am doar 15 ani suna tentant , e varsta cand totusi o ardem pe tranchilizant.
~Imi place orice activitate facuta in exces , imi place sa mai dau vrajeala cat mai am succes smugsmug.
~Acasa tre' sa fii cuminte , stii bine nu tine , aici poti sa faci tot ce vrei , ca-altfel nu-i bine.
~Aveam limite , va jur , vorbind de alcool , acum dintre pahar si suflet habar nu am care ii mai gol.
~Oricum oh go on , stiu ca in agenda ta am ramas pissi pe care-ai iubit-o candva.smug
~Poti sa ridici muntii din loc , pentru ea e prea tarziu ca sa mai faci vreun efort.
~Fata stie sa te-alinte , stie sa te surprinda , chiar si plina de surprize niciodata nu te minte.
~Esti ca un hobby , ca o placere de top , diferenta este ca eu te-am tinut in tot acest timp pe primul loc.
~Eu sunt inceputul fiecarui pacat smug.
~Nu inteleg de ce esti atat de incapatanat , ti-am aratat ca pentru mine nu exista alt baiat!
~Extraordinara si de ce nu pentru uni superficiala , m-am saturat sa ma critice intr-una , acum e momentul sa-si tina toti gura smug.
~Nici azi nu s-a inventat un baiat care sa merite tot ce-am eu de dat.
~Ai vrajeala proasta si e pacat , nu sunt genul de fata ce sare in bratele oricarui barbat , nu sunt o sfanta , dar nici-o vagaboanda , imi plac baieti care stiu cum sa se poarte cu o fata.
~Azi nimeni nu ma mai trage de fălci , chiar tipic. Ce n-aveţi tupeu sau numai sunt simpatic ?
~Stiu , iti amintesti si acum cand ne-am cunoscut. Ti-am zambit fara sa vreau , poate de-asta m-ai placut!
~Sa nu te-ntorci plangand ca-ti f**t una. N-am sa te mai ling pe gat , dar tu mai poti sa-mi sugi p***a!
~Lumea e buna numai la dat din gura , cand te uiti in oglinda vezi aceeasi figura , candva prea copilaroasa , acum mult prea matura .
~Cand treci pe langa mine tu nu te poti abtine intorci capul dupa minesmug.
~Uita de exterior si "paseste" in interior , exteriorul e o simpla aparenta , interiorul e intru-totul o esenta.
~Tot fumul asta din ambient ma face sa ma misc mai cu talent.smug
~Masini si vila cu piscina in curte , te lauzi si imi spui ca ''este multe''. Mai lasa-ne , pustan de bani gata , pentru ce ai sa-i multumesti lui tata.
~Clubul vagaboandelor cu zero venit , saluta cu respect vagabonzii care inghit.smug
~Daca vreodata visezi ca ma poti invinge , trezeste-te si cere-ti scuze.
~Multumesc de participare. Iti zic PA! Felicitari! Ai iesit din viata mea smug.
~Traieste intens , nimic nu s-a schimbat , totul e la fel , nicaieri nu e mai bine ca la mine-n cartier love struck.
~Ti se rupe inima , iti plange sufletul , fiindca acum doar in poze imi mai vezi zambetul !
~Fa-ti temele , suntem in mileniu 3. Fat-Frumos e la pensie , acum vrem derbedei.
~Fata asta are tinte-nalte si vagabonzi cu ganduri necurate.
~Si esti mai fals decat vocalizele la megastar , si impresii de star "avec moi , ce soir".
~Desi te cunosc , iti dau un zambet contra-cost.
~Un baiat se uita acum , vrea si el ceva mai bun , fetelor smug ce-i oferim ? Un bye-bye si mai vorbim :*!
~Esti doar un sclav fals printre prietenii mei falsi , iti spun numai 4 litere : MARS.
~Oficial imi merge bine , in secret mi-e dor de tine.
~Inc-o seara incepe gratios , parfum in aer , nimeni nu sta jos . Pahare pline , agitatie si o bruneta care face senzatie.love struck
~Tu vrei sa ma tii ca intr-o lesa mereu. N-ai inteles ca nu exista zgarda pentru gatul meu?!
~Grupul fetelor cu bot roz , saluta baietii care saliveaza =p~.
~Esti dulce ... ca un strop de lamaie.
~Paharele sus ! Sampania sa curga ! Respect pentru fetele destepte care i-au facut pe fraieri sa planga !
~Arzi de nerabdare sa dispar cand apar , daca arzi de nerabdare , arzi de tot macar smug.
~ Si steaua de pe cer ce odata stralucea si-a pierdut lumina in clipa in care el a zis PA !
~Se afiseaza pe strada , o frumusete de gazela , si cand o vad cad si muncitorii de pe schela. Ea e rebela , dar e fata fidela. Doamne ce decolteu are , 10 pe tabela.
~Toti seamana cu tine si tu semeni cu oricine deci gasesc oricand 20 ca tine.
~Se-aude poc poc poc. Picioare ambalate in pantofi cu toc si daca te-a privit e supradoza de noroc.:Xsmug
~Nu te stresa , ca nu ai pentru cine. Nu-l mai iubi. Nici el nu te iubeste pe tine.
~Uita-ma tu! Uita si pentru mine ca eu nu reusesc.
~Merg singura pe drumul meu. Iar daca am o prietena , aceea sunt eu!

~Fundita puppy dog eyes?

2 răspunsuri:
| SeNyS a răspuns:

*Am prietene care ma suna sa-mi spuna "Fata esti mai buna de 1000 de ori decat aia pe care o suna".

| aLL3sSsya a răspuns:

Te iubesc dar las` ca imi trece!
Cel mai greu lucru este sa ai cuvinte in suflet pe care nu le poti pronunta!
Nu inchide ochii ca ma vezi pe mine, ai grija ce faci...umbra mea e cu tine!
Multe vin si trec chiar daca raman semne, orice semn se vindeca dupa o vreme!
Da... mi-am ascultat inima si am facut ce mi-a spus ea... A fost cea mai mare greseala din viata mea!
Fata e un inger, baiatul e un drac... Dar vine si vremea cand cei doi se plac!
Poate incerc prea mult sa ma amagesc ca te pot uita, dar si acum simt pe buze sarutarea ta!
Nu te tine sa te indragostesti de mine!

Cam atatea imi vin acum in minte... fundita?happy