| Andruta a întrebat:

Vreau si eu statusuri... ma puteti ajuta? funda celor mai tari

Răspuns Câştigător
| L ι ѕѕ є η α ☮ a răspuns:

• Wake me up when September ends … •

• & … don’t forget to remember me! •

? Nu regreta nimic din ceea ce te. a facut odata sa zâmbesti!

Lasa. te purtat de vânt. O sa fie bine pe cuvântt :-x

Daca tu ignori tot ce te.nconjoara. Asta nu inseamna ca o sa dispara.

Traieste momentul acela perfect, fara sa îti pese ca e doar un moment!

Fa-ti timp sa ceri c-o mâna si cu cealalta s-oferi! Fa-ti timp sa vezi sub aripa ta pe cine tii, pe cine-acoperi!

Ai cheia ce deschide un suflet inchis[love struck]

Si totusi, nu pot sa ma abtin si te intreb:"Cand nu o sa mai fie frumos ce o sa faci?"

Si spun stop! Relatiei de. o vara.Ca n.am chef sa regret a doua oara.

Vorbe sincere ce au trecut pe langa noi, Imagini derulate cu noi amandoi.

? Promisiuni uitate, nepasate

De astazi te uit! Mi.am promis!

Mi. a ajuns sa te privesc...Ca sa simt cat imi esti de draga love struck!

O sa ramâna amintiri blocate în ochii nostri goi. Ca se`nvarte ceasul si nimeni nu-l va da inapoi

Nu vreau averi, vreau doar un baiat care sa ma sune sa`mi spuna: Ai grija de tine iubita, te pup, noapte buna!

Pot sa uit cuvintele pe care mi le-ai spus, pot sa uit chiar si lucrurile pe care mi le-ai facut, dar nu pot sa vindec sentimentele pe care le-ai ranit

El trece cu vederea, el ma`ntelege ca om si doar el imi poate simti tristetea la telefon!

Everybody can touch my skin but there is only one boy who can touch my heart.

Cand vine noaptea, incepe nebunia

Ea a fost mereu langa mine cand restul m-au lasat Si a fost mereu cand toti pe la spate m-au acuzat Ea m-a ajutat incet incet sa devin ce sunt acum Si tot ea mi-a aratat care este cel mai bun drum

Pentru mine sunt niste amintiri care vesnic o sa doara. Pentru tine e o simpla poveste de seara...

Orice ar fi ` Stiu ca ma iubeste` Pana la cer`. Cu sufletul lui de baietas de cartier`.

Nu intotdeauna trebuie sa intoarcem pagina. Uneori trebuie sa o rupem.

Pentru dragostea unui trandafir trebuie sa suporti spinii.

Stiu ca nu sunt singura chiar si atunci cand sunt love struck

Sa nu crezi ca nu. s in stare sa tin pasu cu tine. sa nu crezi ca indiferenta ta ma poate schimba. eu nu sunt rea. sunt doar ca tine!

Cand te.au doborat niste cuvinte. nHu te lasa, mergi inainte!

- Priveste-ma-n ochi sa-ntelegi sentimentele pe care nu stiu sa ti le spun

Azi e ziua de mâine pentru care îti faceai probleme ieri

S'ar putea sa nu intelegi de ce. Dar da'mi doar o clipa si'am sa-ti arat cum e

Iubirea o simti dupa ce ai pierdut-o!

Nu stii? Te învatam. Nu vrei? Te obligam

•Ma indepartez incet, voi sterge tot, mi-e greu dar o voi face!

Zambeste! chiar daca de fapt lumea ta se prabuseste

Daca vrei sa ma cuceresti, Invata sa iubesti.

Nu mai vreau sa cer. Voi obtzine oricum.

Si-ar fi mai simplu si mult mai usor, sa nu-ti mai pese uneori?

It. s time for : |i don. t care|!

? Spui ca e o copila, dar asa cum e ea, ti-a furat inima!? Arata`i ca o iubesti, nu fi prost? Pune`ti si tu o data inima în folos`!?

Sec.Mai sec ca orice vin.:]

Adevarul doare. dar ceea ce ne lasa rani adânci este totusi minciuna!

De ce sa plang. Cand pot sa rad? De ce sa urasc. Cand pot sa uit?

Cand cuvintele esueaza, Muzica vorbeste.

Teoria zambetului:Ingerii nu plang

Fii pur si simplu SURD cand cineva iti spune ca nu`ti poti realiza visele

Te iubesc.ma iubesti nu e complicat

I need a miracle. i wanna be your girl.Give me a chance to see.That you are made for me; x

Everybody do it on the floor

Si când vine vorba de iubire spune-le ca tu ma ai pe mine!

Nu conteaza distanta, cât conteaza ce simtim. eu te iubesc, tu ma iubesti, avem ce ne dorim!

2 răspunsuri:
| shawnee a răspuns:

- remind me not to forget to remember to be back l8r.
- love is like google, you have to go trough a lot of spam before you find what you’re looking for.
- drink triple, see double, pretend your single.
- this cat, is cat, a cat, good cat, way cat, to cat, keep cat, a(n) cat, idiot cat, busy cat, for cat, 20 cat, seconds cat! Now read it all without the word cat!
- don't make fun of drunk people... join them!
- de la beat carciuma viu, merg pe gard de drum ma tiu. Dau cu caini in bolovani, nici o latra nu ma caine, nici o muge nu ma vaca.
- asa caine tii pisica ocupat soarece un urs idiot magar pentru girafa 20 maimuta de vaca secunde. [reciteste acest status fara animale].
- n-am incredere in camile si in general in nicio fiinta care rezista mai mult de o saptamana fara bautura.

have fun using `em! ^.~

| GeorgyHyunAh15 a răspuns:

Evitati excesul'de scoala, teme si invatat
Spal mortii pe cap!