| Mihaela_1062 a întrebat:

Vreau si eu tot felul de statusuri numai sa fie >noi:" si sa aiba semne gen : " ` love struck si inimioare, punctulete, etc:d" cine imi da cele mai multe, frumoase si noi statusuri cu semne primeste funditSaaalove struck

4 răspunsuri:
| Biiiiiia a răspuns:

• ღ E prea tarziu sa`mi para rau…Stiu binee`! ღ
ai habar oare, mai precis, te doare? faptul ca cel mai bun prieten vine si dispare?

Spui` ca e` o copila`, si ca nu` iti place asa`;| Dar asa` cum e ea, ti-a furat inima`;;]

:X [~_~] See the world in a pink way [~_~] :X

Azi ´ open your`º eyes;;] ´, ºexact ca`nº filme b-) ´.
Caº daca ´ nu te vedeº nimeni ´ Tuº poti ´ sa vezi ´ pe 0ricineº =p~

#º"Hai sa privim cu ochii inchisi`ce nu am avut curaj sa privim vreodata! "º#

Avem o miee de vise.[♥].

º"Uita tot ce`ai pierdut, tot ce`ai vrut, tot ce n`ai avut, uita timpul ce`a trecut.
Orice sfratsit e un nou inceput.:-x"º

Cam att:*Sper ca te-am ajuat:*

| DouaPuncteIcs a răspuns:

Retinuta
Esti foarte timida in unele situatii, iar cei din jurul tau nu prea te baga in seama. Nu indraznesti niciodata sa incepi o discutie, si ti-e teama ca nu cumva sa fii perceputa gresit daca faci acest lucru. Pentru a intreprinde ce ti-ai propus este totusi necesar in unele situatii, sa dai dovada de ceva mai multa indrazneala, si sa stii sa iti aperi interesele.
Aici sunt uite-te si o sa gasestiii
Imi dai funda te rog?puppy dog eyes

| DouaPuncteIcs a răspuns:

Aa scuze pentru acel raspuns:))
cred ca am gresit:d

uite aici site-ul
http://sweety-things.weebly.com/

funda pls?:o3
si scuze pentru acel raspuns...

| dedelush001 a răspuns:

Dedelush001.blogspot.com uite aici un blog :X FundaA? puppy dog eyes