mumoasa
| mumoasa a întrebat:

Vreau si eu un antivirus bunbig grin
Daca se poate va rog sa imi dati si un link de unde as putea sa il descarc big grin

Răspuns Câştigător
| Pho3nix a răspuns:

Http://www.softpedia.com/......-1932.html
-Dai pe softpedia mirrors RO

http://www.softpedia.com/......-6457.html
-Dai pe softpedia Mirrors RO

http://www.softpedia.com/progDownload/NOD-Download-4492.html
-Dai pe softpedia mirrors RO.

Mult succes. :)

11 răspunsuri:
| rey a răspuns:

Fa rost de 3 prieteni si puneti fiecare 30 de lei, va luati un Bittdefenter OEM, cu 90 lei parcă.
Soliţii gratis nu există, toate antivirusurile free sunt de jucărie practic.
Cu excepţia trialului de la Kaspersky şi BItdefefender(Românesc, nr1 mondial).
Dar nu trebuie să te intereseze foarte mult antivirusul căci doar scoate viruşii, ci firewallul care previne infestarea, ca o umbrelă udatul, antivirusul e uscătorul.
Bittdefender şi kaspersky (KIS) are firewall încorporat.
OEM-ul de Bittdefender îl cauţi în magazine de computere şi ceri detalii.

eu am renuntat să caut soluţii free la antiviruşi, am doar un firewall, Comodo.
http://personalfirewall.comodo.com/download_firewall.html
Dacă ai windows 7 sau Vista sunt bune şi cele din sistem.
Xp e deja terminat, nu se mai fac update-uri, suportul e scos, şi supravieţuia prin upgrade-uri.

| 1992 a răspuns:

Avira - e nemtesc si nelimitat:Xbig grin

| iovry a răspuns:

HALLOUUUUUUUUUU fratiii mei ces raspunsurile alea bueyyy ati zapacit fata :| Mumoaso? daca vrei antivirus bun ia tu Comodo. ...www.Comodo.com cu asta nu misca nimic nu faci nimic fara aprobarea astuia caredema de cand il am nu am niciun virus. sau daca ei vreun virus in 10 min cand te uiti nu o sa mai ia niciunu;) caredrema il folosesc de ceva timp si nici DDos nu mai iau de cand il am :) Bafta si voi disperatilor lasati fata cu Nod32 sau Norton care de la el se misca PC ca un *** :|

| NomberOne a răspuns:

Nero StartSmart

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Totul tine de bunul simt al navigarii pe net. Un program antivirus este de fapt o modalitate de a lupta impotriva unui virus deja existent. Prin urmare, toate programele anti-virus sunt cu un pas in urma virusilor. Eu unul iti recomand AVIRA. Il folosesc de ani de zile si sunt multumit. Programele "cu blazon" iti vor lua din resurse iar unele aplicatii vor rula mai greoi. Parerea mea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Revin cu link-ul :
http://www.free-av.com/......virus.html

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.avastantivirus.ro/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Frumoaso iti recomand bitdefender 2010 este foarte bun! pentru mai multe detalii contacteaza-ma liviutzu_mrs0530@yahoo.com

| cata_6196 a răspuns:

Avirawinking ai lik-uri mai joswinking