| Th3eo a întrebat:

Vreau si eu un film horror care sa nu fie foarte de groaza. Adica sa nu ma sperii prea tare la el. love struck

6 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Chucky
scary movie

bye-bye

rroxi44
| rroxi44 a răspuns:

Este un film horror, dar mai degraba psihologic pe care l-am vazut recent - Shelter. Un film bun, bine interpretat, un film care nu te sperie, dar pe care il tii minte.
http://www.filmealese.com/shelter-2010/

| Hinata a răspuns:

Incerca casa de ceara eu nu m-am seperiat si am 12 ani.

| readysetnein a răspuns:

Pai scrie pe google filme de groaza si iti da o groaza dar majoritatea sunt niste prosti deci nu te vei speria

| sweetmind a răspuns:

Sall. este unul mai mult psihologic, dar si horror. eu, care am 12 ani si nu ma speriu usor mi s-a parut suuuper tareeee! filmul se numeste the Uninvated. este vorba despre Anna, care isi omoara din greseala mama si sora, doar ca ea nu stie asta. apoi isi omoara iubitul si mama vitrega, tot fara sa stie. afla doar la sfarsit. e chiar ffffoarte tare filmul. Fundoi?

| IonILicious a răspuns:

Zombieland sau One missed call si daca vrei un serial Supernatural e suuuuuuuuuper love strucklove struck