| AAARRR a întrebat:

Vreau si eu un link de unde pot downloada un program de facut slide-uri bun... urgent.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti folosi pro show gold. photodex proshow gold. Face si slide-uri, poti sa adaugi si video, sa-i adaugi coloana sonora, sa dai volumu mai incet cand adaugi un video si cineva vorbeste peste muzica. Are o gramada de optiuni.
http://www.photodex.com/proshow/gold sau il poti gasi trial sau sa gasesti o cheie pentru el, daca ai pe cineva care are una, sau se pricepe. :)