| AnnaMariaaa a întrebat:

Vreau si eu un mesaj de Craciun foarte frumos, sa pot sa-l trimit dirigintei.

4 răspunsuri:
| Graphee a răspuns:

Doamna diriginta,
Cu ocazia sarbatorilor de iarna, as vrea sa va urez sanatate, un An Nou fericit plin cu bucurii, si as vrea sa ma multumesc pentru ca m-ati indrumat spre calea cea buna.

| ionica56 a răspuns:

Colind Curat, Brad Luminat, Mos Bogat, Craciun Luminat, Gand Implinit, An Nou Fericit! La Multi Ani!

sau

Fie ca sarbatoarea sfanta a Craciunului sa va umple casa de dragoste, lumina, fericire si liniste sufleteasca!

Mosu' s-a impiedicat de prag si arasturnat sacul cu daruri. I-am dat o cafea si mi le-a lasat mie. Am ales de toate pentru tine: bucurii, noroc, sanatate, bani. La multi ani!

Sarbatori fericite tie si celor dragi :*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai daca te gandesti il faci si singur scuze ca iti spun asta dar daca nici pe net nu gasesti atunci...

| Mizukiii a răspuns:

Buna:*
Pai poti sa incepi ceva de genu: Stimata doamna diriginta,
Cu ocazia sarbatorilor, va urez craciun fericit, si multe bucurii.Va multumim ca sunteti o diriginta atat de buna,
Cu dragoste, Nume
Ma roghee hee
Sper ca te-am ajutatlove struck