| Glamour612 a întrebat:

Vreau si eu un site cu barfe despre vedete popularebatting eyelashes!

Răspuns Câştigător
| Butsilee a răspuns:

Mai nou byonce isi plimba celulita prin orashee hee
Miley Cyrus ia o pauza din cantat pentru a trece la rock \m/
Ke$ha este pe urmele marelor dive:Xa avut mare succes la ultimul concertlove struck
pink vrea sa`si tatueze tot corpulsilly ca nu are destule tatuaje rolling on the floor
Selena Gomez a fost pozata de mana cu nick (jonas brothers)
Am vazut intr-o revista un articol despre Ke$ha rolling on the floor ca a vomitat pe rochia lui Paris Hilton rolling on the floor cea mai tare barfa rolling on the floor
Paris Hilton a slabit mult rolling eyes
Rihanna este cu Matt Kemp rolling eyes
Miley cu Liam laughingare 2 metri baiatu` alarolling on the floor daca vezi ce tocuri poarta rolling on the floor niste platforme din alea rolling on the floor de 30 cmrolling on the floor numai sa-l sarute :-& ce poate face dragostea rolling on the floor
Bill de la tokio HOTEL a aparut la o prezentare de moda :X =p~
Lady Gaga again...thinking este plina de taieturi, zgarieturi de la costumele excentrice pe care le poarta numai de spectacol rolling eyes
Justin Biber este circumcis (cauta pe google plis ca mi`e rusine sa zic ce inseamna) mersi:*

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa sti ca si eu vreau un site unde sa citesc despre idolul meu,, SELENA GOMEZ,, o iubesc