| diAAAa a întrebat:

Vreau si eu un site unde pot citii carti online! Va rog mult.Multumesc

3 răspunsuri:
| Psihiatra a răspuns:

Poti scrie pe google numele cartilor care te intereseaza si autorul.si multe sunt redate.

| κλάους a răspuns:

Http://www.scribd.com/ - Unul dintre cele mai bune siteuri...are carti in toate limbile; x eu de akl am descarcat toata seria Harry Potter si Amurg + alte carti.

| PaTRyCyA_1737 a răspuns:

Intra aici http://cartielectronice.blogspot.com/...si eu cand am avut nevoie aici am intrat! Bafta!