| Beibyyyyy :-x a întrebat:

Vreau si eu un translator bun.

Am de facut un referat la engleza si as vrea sa scriu propozitia in romana si sa o puna in engleza dar sa fie corecta gramatical.happy

Am mai incercat un translator si am citit propozitia in clasa.Au fost o gramada de greseli.straight face

Ma puteti ajuta?big grin

Răspuns Câştigător
| jora92 a răspuns:

Cel mai bun translator gratis la momentu de fata e google translate
nu e perfect dar foarte aproape de realitate.
ca sa dea cat mai aproape incearca sa taduci numai cuvinte sau expresii scurte http://www.google.ro/language_tools?hl=ro