| anamaria_1853 a întrebat:

Vreau si eu statusuri de fete smechere

Răspuns Câştigător
| mistakeofyourlife a răspuns:

1.Am treaba.Nu mai dau autografe.
2. Daca nu ai sa-mi dai bani nu te baga in seama!
3.Sunt foarte ocupat orice bagare in seama te va costa urat de tot.
4. Obosit si ocupat asa ca stii regula, stai deoparte
5.Foarte ocupat, doar tu mai lipsesti acum!
6.Atat de ocupat incat nici sa ma pis nu am timp, deci taci acolo ca taci bine.
7. Vb cand te caut eu.Acum sunt full de ocupat!
8.Ar fi bine sa te faci ca nu ma vezi online sau risti un mare IGNORE!
9. Un ignore il dau cu mare placere mai ales acum cand sunt OCUPAT
10. Busy, busy si iar BUSY!
1. Iubirea este atunci când sufletul începe să cânte şi florile vieţii tale înfloresc singure.
2. Iubirea este elixirul vital, izvorul sănătăţii, al puterii şi al energiei pentru fiecare om.
3. Puterea celui cu adevărat puternic astfel se manifestă: să ştii că poţi distruge pe cineva, să n-o faci şi acela să nu ştie.
4. Înţelepciunea nu este produsul şcolarizării, ci al încercării de o viaţă pentru a o căpăta.
5.Bogat nu este acela care are cel mai mult, ci acela care se mulţumeşte cu cel mai puţin.
6.Nu este nevoie să ştii unde mergi. Nu este nevoie să ştii de ce mergi. Tot ceea ce e nevoie să ştii este faptul că mergi plin de veselie; dacă faci acest lucru, nu poţi greşi.
7.Curajul ireproşabil înseamnă să faci fără martori ce ar fi cineva capabil să facă dacă ar privi toată lumea.
8.Priviţi adânc în propria voastră fiinţă şi apoi veţi înţelege totul mai bine.
9. Aşteptarea ne dă iluzia că facem ceva aşteptând, când, de fapt, nu facem altceva decât să murim suportabil, puţin câte puţin.
10. Mă plictisesc rar şi niciodată singur.
1.La scoala.probabil ca acum fac misto de profi.
2.La intalnire cu profa de engleza pregatesc un 10 pentru maine
3.Scoala din Romaniatonguerofii dau teste, iar elevii copie de pe telefon.
4. Un alt 3 la colectie, iar m-a prins profa. daca nu uitam fitzuica in lucrare, ce bine era…
5.In ziua de azi nimeni nu se mai duce la scoala ca sa invete carte ci ca sa se distreze sa se combine, sa faca misto de profesori, sa invete sa se fumeze…sa faca copii!
6.Sedinta cu parintii-mult zgomot pentru nimic(mai mult de 6 nu o sa gaseasca )
7. O alta pi2da agatata la scoala.Trebuie sa invatam impreuna partea aia cu reproducerea ca maine ne asculta la bio
8.Scoala m-a prostit, am ajuns sa fiu mai tampit decat eram, am invatat ca e bine sa furi daca vrei sa ajungi departe, prin copiat, ca e bine sa fii las prin chiulit pentru a nu fi articulat cu o nota rea, ca o minciuna nu strica niciodata mai ales atunci cand vrei sa scapi de un 2 ca nu ai tema facuta si multe altele.
9.Chiulim maine de la toate orele, fac cinste pentru toti in PUB, incetul sa nu-mi blocati mess-ul
10.Am primit confirmarea.Coroana funerara a ajuns azi la profa de mate deci maine puteti sa nu va faceti tema, dar astept o bere
1.Nu mai conteaza ce a fost, nu mai conteaza cine esti, viata merge inainte!
2.Nu vreau si nu pot sa-mi mai aduc aminte de tine, totul merge in alta directie de acum inainte!
3.Toate visele mi s-au spulberat si cel in care eram impreuna, nu vreau sa mai aud de tine.
4.Am rupt pozele cu tine, nu ma mai intereseaza!
5.Numarul tau de telefon l-am uitat si nu vreau sa mi-l mai reamintesc vreodata!
6.Sunt indiferent in tot ceea ce se va intampla cu tine de acum inainte.
7.Nu-mi mai pasa de nimic, viata nu mai are niciun rost.
8.Nimic nu mai conteaza, acum sunt pe un alt drum.
9.Luminita s-a stins si nu vreau sa se mai aprinda, vreau sa incerc altundeva!
10.Ai plecat, dar nu-mi pasa, eu sunt singura persoana de care ma intereseaza acum!
Sunt destul de dragute! Sper sa iti placa!

2 răspunsuri:
| fluturas a răspuns:

Fete smechere straight face? mda. gasesti peste tot pe net

| Puffu a răspuns:

De fete smechere? E clar...