| AnCkA_8987 a întrebat:

Vreau un sfat.:(
deci nu ar trebui... dar o urasc :|
era cea mai buna prietena a mea ne cheama la fel...:D
dar...

deci toti baietii sunt morti dupa ea si nu e chiar asa de frumoasa

de la clasa a 5 pana la a 8

chiar si de la liceu in fiecare dimineata gaseste cate un bilet in banca de dragoste sau in care ii propune sa se intalneasca sa le dea nr de tel...

toate fetele din clasa o uram... dar ei nu pre i pasa a incercat odata sa ne intrebe ce avem si sa vada de ce suntem suparate pe ea dar...am respinso.

Si odata am vazut telefonul ei in banca nu era nimeni in clasa si fara sa vreau am aruncat o privire la mesaje

erau sute de mesaje de la baieti...
dar ce sa vezi erau sh de la prietenu meu:((:((

a intrebat-o daca vrea sa iasa la suc si nu stiu ce
ea i-a zis ca nu vrea ca are prietena dar el atata a insistat pana au mers

o urasc ce sa fac ca sa nu o mai placa nici un baiat

e asa de urataaa:-&

uitati aici hi5 ei

http://creyzygirl.hi5.com
daca se poate lasati niste commuri rautacioase
va rog

6 răspunsuri:
| UninspiredName a răspuns:

Nu stiu ce ai tu cu fata asta ...chiar nu e urata deloc.si nu cred ca ar trebui sa fii atat de geloasa.pentru ca nu te ajuta cu nimic, sincer, incearca poate sa o ignori, daca te supara atat de mult succesul ei. Eu cred ca ar trebui sa o sustii.
Succes!big grin

| alexya_8105 a răspuns:

Eu zic sa o lasi impace sa nu mai fii invidioasa pentru ca cine stie cum e adica baietii o folosesc pe aceasta fata fii sigura si o considera mai usuratica si daca chiar e cum zici ca e de ce nu incerci sa furi de la ea modul de a se imbraca sau altceva poate ala e secretu se face placuta...nu e ceva bun cum crezi tu poti sa te linistestiwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deci si pe mine tot anca ma cheamalaughing

| Mateooo a răspuns:

Pai fi atenta stiu cum e ca si eu am patit ceva de genu putin mai diferit cea mai buna prietena a mea era cu toti baieti de care m.am desp si pe mine ma deranja asta pentru baieti erau cu ea doar ca sa imi faca mie in ciuda doar ca ea nu isi da dea seama eu i.am spus da nu a vrut sa ma creada... daca tie ti. a facut asta inseamna cac nu e cea mai buna prietena a ta trebuie sa treci mai departe petru ca sunt multe fete pe lumea asta asa am facut si eu si pana la urma mi.am gsit cea mai buna prietena cand ma asteptam cel mai putin si stiu ca ea nu mi.ar face asa ceva cum a facut fosta desi si cu ea ma inteleg acum dar nu mai suntem cu era asa ca mai bine nu mai suferi si incerci sa nu o mai urasti pentru ca de fapt o sa iti dai seama ca nu e ceam mai buna prietena pentru ca ti. a facut asta... funda X

| Mateooo a răspuns:

Greu ascuta ce ti-am zis eu

| my_4234 a răspuns:

Deci draga mea...

eu nu ti-am furat iubitulstraight face
si daca chiar te-ai uitat in telefonul meu... cea ce nu e corect trebuia sa te uiti la toate sa vezi ca i-am spus ca nu o sa fim niciodata impreuna... pentru ca tu esti iubita lui
chiar tu ai zis ca am refuzat dar nu am iesit la suc cu el nu are rost sa inventezi

dar nu... tu preferi sa ma jignesti si sa dai hi5 meu tuturorstraight face

si tot eu nu sunt o prietena adevaratasad
si nu eu sunt prietena cu toti baietii ce sa fac daca lor le place de mine
?

eu sunt devinano talking
si in al doilea rand trebuia sa-mi spui in fata ce nu-ti convine

dar tu esti cea care ma tradeaza pe la spate

sau ai uitat ca eu stiam parola ta de la TPU?

in fine mersi ca mi-ai aratat ce fel de prietena esti

pa!