| ArianaCdt a întrebat:

Vreau un telefon nou si nu prea stiu ce telefon. Vreau pe touch ceva gen Nokia Lumia, sau poate Iphone sau LG Nexus 4. Nu stiu, dati-mi niste idei.

3 răspunsuri:
| MembruSeniorTPU a răspuns:

Iti recomand Nexus 4. S-a ieftinit foarte mult. Costa vreo 1, 400 lei la cel.ro

http://www.lumeadigitala.ro/Nexus-4-avantaje-si-dezavantaje

| Ge0rgeL a răspuns:

Buna!
Ce zici de un Samsung Galaxy S2, iPhone 3, acum difera si de bugetul pe care il detii.
Pa!

| mimilolaarae a răspuns:

Nu iti recomand Nokia cu touch. Am avut si eu si s-a stricat foarte repede. Nu se mai auzea cand sunam si se bloca ecranul. I-ati Samsung sai Iphone (parerea mea, dar fa cum vrei ).