| Gabitzooo a întrebat:

Wolfenstein - Enemy Territory cine stie cum se joaca ca eu il am descarcat pe PC dar nu stiu exact ce trebuie sa fac ca sa pot sa intru in joc - cel mai explicit primeste fundita ajutati-ma sunt doar o fata :

1 răspuns:
| AnaKk1N a răspuns:

Hei. Daca ai vrea sa stii.Trebuie sa intri in el iti bagi acolo numele si conexiunea (prin cablu, prin wireless, vezi tu ce coneziune ai). Dupa dai PLAY ONLINE si dai la CONNECT TO IP. si bagi sv asta: 85.214.159.249:21000. E un sv tare si de aici te descurgi cu trasu si impuscaturile! Te rog intra pe sv ala