| Mayyyyyy a întrebat:

Ziceti-mi luna in care v-ati nascut iar eu va spun ce fel de persoana sunteti! va rog fara mistouri! scuze categoria! multumesc!

Răspuns Câştigător
| herbalist a răspuns:

Mai 01 astept mesajhappywinking:*

26 răspunsuri:
| Andarock a răspuns:

M`am nascut in Februarie. big grin

Sper ca te-am ajutat puppy dog eyes

| LumeaÎnTreiDe a răspuns:

Ianuarie

| Mayyyyyy explică:

Mai vreau raspunsuri!

| Mayyyyyy explică:

IULIE : Tacut/a, secretos/secretoasa, esti o persoana greu de inteles. Cu toate astea, esti o companie foarte placuta. Esti o persoana tacuta la prima vedre, insa iti castiga repede reputatia. Iti faci repede prieteni si esti usor de consolat. Emotiv/a, temperamental/a si uneori greu de inteles, esti o persoana de incredere pe care cei din jurul tau se pot baza.

IANUARIE : Esti o persoana ambitioasa si foarte serioasa. Iti place sa fii informat/a si, la randul tau, sa-i informezi pe ceilalti. Fire harnica, organizata si foarte isteata, munca are un rol foarte important in viata ta. Desi esti linistit/a si rezervat/a, stii sa-i inveselesti pe cei din jur si esti o prezenta placuta. Sensibil/a, romantic/a si profund/a in gandire, intalnesti dificultati atunci cand vrei sa-ti exprimi sentimentele. Iubesti copiii si iti plac oamenii cu bun simt. Din punct de vedere al sanatatii esti foarte rezistent/a la boli.

AUGUST : Esti o persoana extrem de atractiva, cu un fler aparte. Iti place sa glumesti si dai dovada de mult curaj. Ai abilitati de conducator pentru ca stii cum sa-i controlezi pe cei din jurul tau. Esti curajos/curajoasa, si foarte mandru/mandra de tine. De asemenea, esti gelos si foarte usor de enervat. Atunci cand esti calcat pe coada devii rau/rea si razbunator/razbunatore. Ai un spirit de observatie foarte bine dezvoltat.

NOIEMBRIE : Esti intotdeauna inarmat cu idei bune si originale. Esti o persoana foarte atenta la cei din jurul tau si de asemenea, interesat de problemele lor. Una din meseriile potrivite pentru tine este cea de medic. Energic si plin de viata, esti o prezenta placuta. Uneori esti greu de inteles si foarte tacut, insa aceste momente sunt rare.

FEBRUARIE : Esti o persoana extrem de realista si inteligenta. Iti schimbi foarte usor starea de spirit si detesti lucurile fara rost. Istet/isteata si temperamental/a, ai o gandire abstracta si iti arati mult prea usor supararea. Iti lipseste increderea in tine, iar sensibilitatea te face sa fii foarte usor de ranit. Iubesti libertatea si de asemenea, esti o persoana religioasa. Stii sa iubesti cu pasiune, fiind o persoana fidela, linistita si de incredere.

DECEMBRIE : Esti o persoana loiala si generoasa. Iti place sa socializezi si sa fii in centrul atentiei, fiind pentru majoritatea cunostintelor tale o prezenta placuta. Energic/a, activ/a si foarte cinstit/a ai abilitati de bun organizator. Treci repede de la o stare la alta si esti foarte ambitios/ambitioasa. Nimeni nu poate spune despre tine ca esti o persoana egoista.

APRILIE : Esti o persoana activa si dinamica. Iei deciziile foarte repede, iar de cele mai multe ori iti pare rau pentru alegerile pe care le faci. Ai un caracter extrem de puternic, iti place sa fii in centrul atentiei si esti usor narcisist/a. Fiind o persoana prietenoasa, atenta, generoasa si saritoare, stii sa-i consolezi pe cei din jur. Uneori esti agresiv/a si razbunator/razbunatoare, dar de cele mai multe ori esti emotiv/a. De asemenea, iubesti aventura.

IUNIE : Ai o viziune diferita asupra lumii. Esti o persoana politicoasa si foarte atenta. Plin/a de idei noi stii intotdeauna sa alegi binele. Iti place sa glumesti, sa razi si sa ii faci pe cei din jurul tau sa se simta bine. Esti visator/visatoare si iti place sa amani ce ai de facut. Temperamental/a si pus/a pe distractii, iubesti viata mai mult decat oricine

SEPTEMBRIE : Esti o persoana organizata, atenta si foarte ordonata. Iti place sa inveti din greselile altora, iar in acelasi timp iti place sa-i critici pe cei din jurul tau. Cu toate ca esti tacut/a, atunci cand vorbesti ai intotdeauna ceva de zis. Esti o persoana calma, draguta si extrem de simpatica. Oamenii au incredere in tine si te considera cinstit/a. Ai o cultura generala foarte bogata, o memorie buna si iubesti sa fii intotdeauna informat/a.

MARTIE : Personalitatea ta este una foarte atractiva. Secretos/secretoasa, rezervat/a, rusinos/rusinoasa si foarte sensibil/a la problemele celorlalti, iubesti pacea si oamenii calmi. Iti place sa faci altora pe plac, fiind generos/generoasa si simpatic/a. Esti o persoana de incredere, apreciata si foarte greu de enervat, insa in acelasi timp si foarte razbunatoare. Iti place sa visezi cu ochii deschisi si sa-ti indeplinesti fanteziile. Iubesti calatoriile si lucrurile scumpe!

| Mayyyyyy explică:

Eu sunt nascuta in luna mai...
MAI : Esti o persoana incapatanata, recalcitranta si foarte motivata. Esti o fira ganditoare, sentimentala care are un mod foarte frumos de a gandi. Iti place sa fii in centrul atentiei si ai un stil aparte de ai atrage pe ceilalti in jurul tau. Esti usor de enervat si vrei cu tot dinadinsul sa-ti impui punctul de vedere. In acelasi timp esti intelegator si iti place sa visezi.

| Mayyyyyy explică:

Mi-a facut placere, sa vorbesc cu voi!

| Mayyyyyy explică:

NOIEMBRIE : Esti intotdeauna inarmat cu idei bune si originale. Esti o persoana foarte atenta la cei din jurul tau si de asemenea, interesat de problemele lor. Una din meseriile potrivite pentru tine este cea de medic. Energic si plin de viata, esti o prezenta placuta. Uneori esti greu de inteles si foarte tacut, insa aceste momente sunt rare.

| maryy a răspuns:

Noiembrie happy

| alessia a răspuns:

Decembriehappy astept mesaj.love struck
pa-pa

| Dennys1521 a răspuns:

Septembrie

| vreauTotulSauNimic a răspuns:

Eu sunt in ianuarie si chiar mi se potriveste descriereabig grin

| Nirvana a răspuns:

August

| Mayar a răspuns:

Februarie happy astept mesaj, sunt curioasa >big grin

| VampireDeea144 a răspuns:

30 noiembriebig grin astept mesaj:*

| IubesteEa a răspuns:

August astept mesaj :* please da-mi-l

| Robert a răspuns:

Februarie

| Robert a răspuns:

Ce m-ai nimerit la varsator

| Missy a răspuns:

Septembrie.

| pufoseniaRO a răspuns:

Iulie...

| Diana_6484 a răspuns:

Septembrie:X astept mesaj:X>big grin

| MusicLover a răspuns:

Martieee
impreuna cu ghioceii love strucklove struck

| Sync550s a răspuns:

August :*

| Daiana94 a răspuns:

Noiembrie

| andrutssa_7229 a răspuns:

Decembrie...winking