| ShadowSKQ90 a întrebat:

Ziceti-mi niste filme cu bataie mai misto asa,

Răspuns Câştigător
| pytyqqa a răspuns:

Blood and Bone! Tare filmul. Vizionare placuta!

Cursa mortalabig grinEATH RACE 2

funda?

8 răspunsuri:
| floryynnel a răspuns:

Warrior/Blood and bone/Blood out/Takken/Tactical force/Knockout/Recoil/hunt to kill/Re-kill/Ong Bank/Takken/Demage/The Expendables/Kickboxer/Stag Night/Assassination Games /The Chicago 8

| BADBUNNYaruncacubanii a răspuns:

Hummingbird
(2013)
Legea străzii

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Kill Bill vol 1.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Uite,sunt o gramada de filme aici,
http://www.cinemagia.ro/filme/tags/filme-cu-batai/
Te pup!

| TizZu15 a răspuns:

Distincatia 13
Ce zici?winking

| sparky34 a răspuns:

The Expendables, Kickboxer, Karate kid

| DeadSea07 a răspuns:

Iti Recomand

Bunraku 2010 (Descriere) = Într-o lume în care armele de foc sunt interzise, iar legea se face cu sabia, un hoinar misterios (Josh Hartnett), un tânăr samurai cu o misiune de onoare (Gackt Camui) şi un barman (Woody Harrelson) plănuiesc răzbunare împotriva unui lider nemilos (Ron Perlman) și a armatei lui de criminali, condusă de nouă asasini in frunte cu Killer #2 (Kevin McKidd), un asasin cu inima de gheata, versat și manuitor al unei săbii aducătoare de moarte.
Si The Man With Iron Fists 2012 (Descriere) = De la sosirea sa în Jungle Village, din China, fierarul oraşului (RZA) a fost forţat de facţiuni tribale radicale să creeze arme de distrugere extrem de sofisticate. Când războiul care mocnea între clanurile locale dă în clocot, acest străin va reuşi să capteze o energie străveche pentru a se transforma într-o armă umană. Un singur om trebuie să devină salvatorul poporului care l-a adoptat, luptând alături de eroi de legendă împotriva unor asasini diabolici.