| SERIOUX a întrebat:

Ziceti-mi repede niste statusuri de dragoste...cat mai multe pls. funda:*

2 răspunsuri:
| RobyStyl3nVd a răspuns:

Acum cand apa ne desparte Desfac pasii clatinati de clipe Ce ne mangaiau simturi ispitite

" Nu arunca nici o vorba in vant, traieste intens fiecare cuvant… "

Esti lacrima ce aluneca pe obraz si mi se sparge in palma… esti IUBIREA! "

" Visez si nu ma mai pot opri, oare cum te-am cunoscut? Cum m-ai facut sa ma indragostesc de tine? TE IUBESC! "

Ceea ce-ti scriu acum nu sunt cuvinte, sunt bucati de suflet si minte, caci dragostea nu se scrie se simte… "

Am plans, am suferit, am pierdut atatea, totul pentru o cauza nobila : IUBIREA dintre noi doi… "

As vrea sa fiu o stea… o stea cazatoare, sa cad in inima ta si sa nu mai pot pleca. Te iubesc, printesa mea "

funda?

| Aislinn a răspuns:

Ne testezi abilitatea de a căuta pe Google,cumva?