| iuliii_8417 a întrebat:

Ziceti. mi si mie cum sa ma imbrac la moda adicahappy. combinatsii de blugi bluze de care. acesorii. incaltaminte etcchatterbox. si la blugii cu tur jos ce bluza acesorii si incaltaminte merge :d? mersii

Răspuns Câştigător
3 răspunsuri:
| AlexandraHristov a răspuns:

Recomand sa citesti site-ul http://www.fiilamoda.com/;)

| JadeMallow a răspuns:

Pai poti fi originala de obicei cel mai popular e un tricou de culoare mov. orice blugi merg la acest ticou...pe deasupra poti pune o geaca de blugi scurtawinking succeshee heewinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hello, Paltoanele military sunt ideale pentru cizmele de cauciuc sau bocanci. De asemenea am auzit ca se poarte dantela si catifeaua deci probabil se promoveaza stilul feminin anul acesta. Eu am gasit un site foarte dragut cu stiluri trendy: www.diva-style.ro