| bombo9 a întrebat:

Ziceti-mi si mie niste descrieri pentru pozele de pe hi5! Dau fundita:X

4 răspunsuri:
| Adela50 a răspuns:

Gandeste-te bine! Vei mai gasi alta! Dar nu va fi ca mine!

Se-aude WoW toti isi pun mainile-n cap, Credeau ca au scapat nu m-am schimbat, Si nici nu o s-o fac prea curand, pe cuvant

Si daca zambesc nu inseamna ca te-am iertat.Tot timpul tu o sa fi cel vinovat.

In schimb felul ei de-a fi atat de diferita, te-a facut s-o placi. era chiar deosebita! :X

Vreau un loc al meu Onde sa uit de mine, Sa m-asQund de lume... Onde st un nimeni si totuji reGina, Onde sunt ceea c vreau... Sau doar o iluzie

Fiecare zi O traiesti doar teoreTic. E greu cand iti repeti in gand: -Capul suS trebuie sa zambesti! si Subcostientul imi diCteaza: - cand plaNgi sa nu te mai opreSti!

Privesc nesfârsitul… Ce as putea face cu aceasta cenusa vie Când tu nu esti aici?… Unde sunt copertile acestei vieti?… Care este titlul si ce cuvinte o încheie?

Usor pentru pentru o fata buna sa devina rea Si odata ce devenim Mai bine ai crede ca devenim pentru totdeauna

Vreau 2 vieti ca sa Poth sa Fuck tot c mi-am proPus si-aTunci cand Mor sa Pot sa va PrivesC de suS... Vreau 2 aRiPi ca sa Pot sa zBor paNa la nori caci numai daca viseZi IncePi sa ZborI...

Ea e diferita de Celelalte. E ca si cum n-ar interesa-o de cum Arata Ea nu face Eforturi sa fie placuta De cineva.Si de-aia Pare asa Naturala.Reala sau Falsa.Are Suflet De Copil

"Gresesc.poaTe.de parQa mi-aR pasa.thinking de parQa as fii atat de moaLe iNcaT reGReTele sa ma cupriNda.iMi pasa, dar de ALTCiNEVA.

"Tu ai privit-O cu ochii pierduti, Ai vrut s-o saruti sau ai vrut s-o uiTi.Nu te-A întrebat nimic atunci. Iar tu n-ai stiuT ce sa'i raSpunzi...Ma omoara gaNdul Qa vreau sa te vad si nu pot.

"Cateodata poate c-am mai facut si prostii da le-am lasat pe toate de dragul tau sa stii!"

"Pote gresesc, poate nu esti tu. Poate m-amagesc sau poate nu.Chiar daca sunt furtuni, ninsori, soare si ploi.In orice razboi e mai usor in doi"

"Sa nu-mi spui: "Adio, ne vom revedea, candva, la un wiskey cu cola" Si ne vom aduce aminte De vremea cand vorbeam fara cuvinte..."

Te crezi fraier daca ii dai atentie? Daca ii aratsi sentimente? Esti fraier ca nu iti dai seama ca indiferenta o indeparteaza de tine Si candva o sa iti spuna "Adio!"

? Si'atunci mi-a pus sa-i promit ca n-o sa mai plang, ca o sa-ncerc sa fiu fericita si fara el!"

umblai cu ea. stateati impreuna. Mie-mi ziceai ca ma iubesti. Ha, ha ce gluma buna.[].

"viata e frummlove struck! Iarta repede saruta incetday dreaming Si nu regreta nimic din ceea ce te face sa zambesti!love struck"

? Si atunci cand iti va fi mai greu, gandeste-te bine: ' Sti cuae? ea chiar tinea la tine!

Oficial mie bine asa! || Ca tot ce vreau E un milion de zâmbete sa îti dau! ||

"Nu stiu cum, dar stiu ca ea poate sati aduca o schimbare Pe drumul vieti tale!|

""Ea e cea cu care ma vad in fiecare zi, e langa mine exact cand am nevoie de ea. Si stiu ca prietene ca ea numar pe degete. sa-i pese de mine atunci cand mi se-nneaca visele.""

sunt multe zile in care as vrea sa gasesc macar o persoana care sa-mi voRbeasca sincer..."

"[ Amintirile vorbesc straight face ] Sperantze false. Incarcate de aparenta … Prea multe fapte … Tratate cu indiferenta happy"

Traiestetzi viata asa cum e ea sh` nu uita totul e posibil daca tu vei vrea love struck"

[ Nu discut! Subiectul e inchis Cu toate ca odata ma simteam de neinvins... love struck! ]"

Ba esti prost raised eyebrows!? Cum ai putut sa o lasi` sa plece cand tu o iubesti sh` ea te iubeste =]] love struck"

Primesc fundita?love struck

| Lorena a răspuns:

Bunahappy
Sunt foarte multe, dar o sa iti dau cateva din cele care imi placwinking

"Zilele trec si realizez ca am pata pusa pe tine, chiar daca stiu ca nu`i bine pe mine sa ma mint nu tine. Stau si te privesc cum treci cu ea de mana. Te uiti cu coada ochiului si am o senzatie nebuna.winking"

Are putini ani si nu stie ce simte, azi te iubeste, maine te minte dar sa nu incerci s`o schimbi asa e ea, daca e a lui, nu poate fi si a ta.""winking

"# A inceput sa zambeasca mai desღღ Iar ei intorc capul plini de interesღღ Ce a fost sau nu in trecut. ღღ Acum ea a uitat demult! happy # love struck"

Tu, o să te duci dracu
Tu bei, tu tragi, tu bagi tu nu le laşi
Tu vii, tu pleci, te-ntorci
Tu nu spui nuwinkinghappybig grin

"N-am nimic in comun cu "sfantu' " Nu ma face sa spun " te iubesc" Urasc cuvantu'""tonguewinking

Sunt eu, tu si restul' lumii
Tine minte nu conteaza ce abereaza uniiwinking

Nu vreau sa ma scimbi
Sa ma-ntelegi
Am nevoie doar de tine
De lovele si de zile
Banii nu ma fac
O sa te tin pentru mine
Si cand ne-o fi mai rau
Sa ne mearga si mai bine

Cu botul ala roz asteptandu`ma la coltwinking
Masinaria asta scoala toti mortii din morti

Si in povesti ele raman cu printul
In mertanul alb isi asuma risculwinking

Daca plec, hai vii cu mine?big grin

Eu nu ascult dEstInuL.lA vise nu cEdeZ.nu`mI poate spune nimeni cE cale sa urmez!happy

Desi de multe ori refuz sa cred ca iubesc...multe amintiri ce-atunci cand sunt trista ma fac sa zambesc!

satula de intRigihappySatula de scuzehappysatula de fraieri cu ganduri ascunsewinking

E deSTuL kaT AM avut RAbDARe nu t las SA mI kaLkI vIata IN pIKiOARE Ai PiERduT tOT p gREsEaLa TA nu rEgrET ca N am Ce RegRETawinking

Cam atat, sper ca ti-am fost de ajutorhappy
Baftakisskiss!

| Kidd ♡ a răspuns:

Poti cauta aici : http://ns.lipiciosi.ro/? do=Forum&cat=2&topic=15476&page=32
Eu tot timpu` le iau de pe acest site :x

| Criss1105 a răspuns:

Traiesc clipa Nu-i nici buna, Nu-i nici rea, E vïata mea

[cum sa scap de tine cand u ma faci sa te iubesc mai mult ]?

[Imi place`sa`fack ce`mi trece`prin cap. fara`nici un`regret fara nici`un sentiment``. o fac in felu`MEUH; x]

[Cand amintirile dor apar lacrimile si ma dobor; x ]

[Sunt genu de femeie pe care tu n-o so poti avea niciodata! Si sti de ce? Pentru ca sunt perfecta! Eu sunt perfecta... iar tu un *** de ****, asta esti!]

[Ai grija de ca ea e mica si nu stie ce vrea.Azi te iubeste Maine te uraste ]

E doar un moment de melancolie, e ca un strat de bruma trecator

Te exprimi in lacrimi varsate, asculti o melodie si te lasi usor pe spate in acelasi pat plin de pacate.

Impinsa de ura am cedat si s`a intampat ca de cele mai multe ori sa fiu eu cea vinovata, am incercat sa fac ceva ce am crezut ca`i bine Eu am crezut in tine, insa n`a fost ca`n filme

Imi recunosc vina, insa nu cedez si, vezi speranta moare ultima doar atunci cand crezi, caci lacrima de pe obrazul meu e inca vie.

Incerc sa ma obisnuiesc cu ideea ca l`am pierdut. ma prefac ca mi`e bine, dar sunt de fapt actor. Nici rolu` nu-l joc prea bine ca se vede pe mine, dar nu pot ascunde ce simt pentru tine. Lumea din jur. ei imi dau doar sfaturi, si ei au suferit, la mine e prima oara, si totusi incredibil de tragic

Incerc sa ma controlez, dar imi inec amarul. in seara asta uit tot, dar maine incepe iar calvarul
Incerc din nou sa imi revin, imi zic ca trec peste asta, gata. paharul e plin! Dar vad o poza cu noi, uneori un fapt banal, de data asta m`a distrus emotional

Va venit timpul` sa vorbim din nou Eo o sa rad de multe Iar` tie o sa-ti para raw

Nu te mai uita.Nu mai ai tu, fata de ea.Cand era cu tine tacea, nu comenta. Uita'te acum! E cu totul alta. ""

Te Face Din Cuvinte sta cu Cn VrEa Care ii pLk P'ala il iA fara suparari, traiesc cu sau fara imbratzisari pentru Orice Eventualitate e Mai bunA in Realitate!"

Tu ma cauti in toate fetele pe care cateodata le intalnesti. Si ma vrei in toate fetele pe care cateodata le doresti. Si ma vezi in toate fetele pe care ai IMPRESIA ca le iubesti.

raman deseori uimita cand vad ca tu, care ai fost totul, ai ajuns un nimeni in fata mea. )

Ca o umbra fara glas, sunt cu tine pas cu pas, TU ESTI TOT CE MI-A RAMAS, am nevoie mult de tine, cum are poetul nevoie de rime, eu iti dau iubirea mea, cum dumnezeu da dragostea"

Viata e scurtasad, incalca regulilewinking, iarta repedehappy, saruta incetbig grin, iubeste cu adevarat:X, razi necontrolatlaughing, si nu regreta nimic care te face sa zambesti

1) Daca iubirea mea s-ar masura, iti spun acum, dragul meu, ca te iubesc pina la cea mai indepartata stea din cea mai indepartata galaxie din cel mai indepartat univers, si inapoi, si tot asa de o infinitate de ori!

2) s-ati fie sufletul senin, Si inima curata precum e cerul cristalin cand noaptea e instelata
Sa ai la fiecare pas iubire si cantare si la fiecare ceas, numai binecuvantare
pe al tau cer senin, nori sa nu se-adune sufletul sa-ti fie bland ca o rugaciune
Sa te vegeze pazitorii ingerii, iubirii
Precum vegheaza paina in zori roua trandafirii.Pentru sotul meu Andrei Raileanu.

3) de te doare inima du-te repede si ia vitamina dragostea

4) Tie timpul iti va vindeca ranile si iti va sterge incet povara acestei amintiri insa mie timpul imi va infecta ranile si durerea despartirii de tine va creste neincetat si amintirea ta va devenii din ce in ce mai sufocanta pentru sufletul meu insetat.

5) Daca nu ma vei ierta voi cunoaste cea mai intunecata zii din viata mea, ziua in care voi pierde speranta de a mai fi iubit vreodata de tine.

6) nici nu ma gandeam cat de multpot iubi. Dar stiu ca de cate ori doresc sa fiu langa tine ma ard mereu, si tot incerc in continuare sa iti soptesc ca te iubesc la fel de mult ca si inainte

7) Atunci cind soarele si luna se vor intilni, atunci cind stelele vor cadea, atunci cind ocenul va lua foc, atunci eu am sa incetez sa TE IUBESC!

8) de-as vi un puisor in patul ta sa ma strecor cu un sarut sa te trezesc apoi incet sa te iubesc...bland si dulce sa-ti soptesc ce mult te iubesc

9) de ce ma chinui cu absenta ta?

10) fericirea nu este decat o pacaleala precum iubirea dar este imi pare rau.

11) Tu esti fulgerul ce strapunge sufletul meu lasind in urma sa fiorul ratacitor al iubirii

12) imi trebuie un minut ca sa te sarut, imi trebuie o ora sa te imbratisez, imi trebuie o zi sa te iubesc, imi trebuie o viata sa te uit.si cu toate astea te iubesc

13) imi trebuie un minut ca sa te sarut, imi trebuie o ora sa te imbratisez, imi trebuie o zi sa te iubesc, imi trebuie o viata sa te uit.si cu toate astea te iubesc

14) cineva se gandeste la tine, si ar vrea ca gandul sa te atinga

15) DACA AS PUTEA INTOARCE TIMPUL
MULTE PARCA NU AS SCHIMBA
REGRET CE I DREPT CATEVA LUCRURI...
DAR NU REGRET CA AM FOST A TA.
SI DE AS PUTEA O SPUN CU INIMA CURATA AS FACE LA FEL INCA O DATA... TU M AI MINTIT SI M AI RANIT DAR STIU CA SI TU M AI IUBIT SI CEL MAI MULT REGRET IN VIATA CA NU NE AI MAI DAT O SANSA...

16) ESTI ROUADIMINETII IN PALMELE MELE, ESTI STRALUCIREA VIETII IN VISELE MELE.SOARELE PLOUA PESTE TINE, LUNA VEGHEAZALANGA MINE, STELELE LUMINEAZA CERUL NE VEGHEAZA.LUMINA PLANGE, INTUNERICUL RADE, SI VIATA...ASTEAPTA.PE MINE, NU? PE TINE NU? PE NOI, DA

17) as vrea sa fiu un nor, sa ma preschimb in ploaie, apoi pe trupul tau, sa ma preling siroaie!

18) - Poti sa-ti spun astazi ca te iubesc? Daca nu, pot sa-ti spun maine? Dar poimaine? Pentru te voi iubi in fiecare zi din viata mea!

19) noaptea incepe cu prima stea, ziua cu prima raza de soare, iar fericirea cu tine. i love you!

20)fericirea nu este decat o pacaleala precum iubirea dar este imi pare rau.

Sarutul tau pasional ma invioreaza; Atingerea buzelor noastre nu ne vor contopi; Dar sentimentul reciproc de iubire ne pot transforma in una si aceeasi persoana! TE IUBESC GEORGE

imi trimiti zeci chiar sute de sms esti nebun?! de cate ori pe seara vrei sa iti zic?! nu imi lipsesti deloc si nici nu imi este dor de vocea ta?! vrei?! nu vrei oricum nu ma sa iti raspund la sms-uri!

Fiecare apus aduce o amintire. Fiecare rasarit aduce o speranta... Intre apus si rasarit sunt ore fara viata... sunt orele in care esti departe de mine!

ce pot sa fac? telefonul nu are decat 1200 de caractere! oare de cate ori pot scrie TE IUBESC?

As dori din piept sa scot inima cu dor cu tot ca s-o pun in pieptul tau ca sa simti ce simt si eu, as dori sa raman mut vocea ta sa o-mprumut ca sa spui ce spun si eu TE IUBESC SI TE VOI IUBI MEREU.

8 litere, 2 cuvinte, 1 singur inteles: TE IUBESC

Mi-as dori sa fiu raza de soare sa te pot privi mereu in ochi, sa iu o picatura de ploaie care sa cada pe buzele tale sa te pot saruta macar pentru o clpia si apoi sa ma preling pe coarda sensibila a inimii care se numeste DRAGOSTE! TE IUBESC!

Daca as fi o planta as vrea sa fii apa mea, sa fii soarele meu, as vrea sa fii insasi viata pentru mine. Te iubesc si te voi iubi mereu.

cand te-am vazut m-ai inv sa t plac, cand te-am placut m-ai inv sa t iubes cand te-am iubit m-ai inv sa sufar, cand am suferit m-ai inv sa plang dar nkiodata nu am inv sa t uit vreau sa-i spun ca il iubesc mult sh sa nu se initimideze)

te iubesc pentru ca fiecare clipa langa tine e cea mai importanta chiar dac iubirea ne este interzisa eu nu renunt pentru ca te iubesc te iubesc

Visez doar la tine... visez ca vei fi mereu langa mine. Oare visul meu se va implini?

Asa cum Soarele isi iubeste cerul, cum pamantul depinde de apa.cum omul nu rezista fara aer, cum ziua nu se desparte de noapte si cum sufletul si trupul sunt un intreg asa nici eu nu as putea sa stau departe de tine!

Vroiam sa-ti trimit ceva incitant, inteligent, frumos si sexi, dar din pacate nu incap pe ecranul telefonului.

Esti cea mai dulce fata pe care am intalnit-o pana acum, eu te iubesc din tot sufletul meu si vreau sa iti spun ca niciodata n-am intalnit o fata ca tine. Te iubesc si te voi iubi incontinoare.

cand treci printr-o perioada proasta aduti aminte ca exista cineva in cer care te te iubestesi are grija de ine.si cineva pe pamant, caruia ai pasa de tine eu sunt aceea te iubesc

Daca din toata viata as putea alege un moment care sa il pot pastra stralucitor si plin de viata, din toate zilele vietii mele as alege momentul cand te-am cunoscut

Noaptea e atat de rece si intunecata fara tine, nici o stea nu straluceste cand nu esti cu mine si mi-as dori atat de mult sa fii langa mine Te iubesc!

Te port mereu in gand, inima mea bate doar pentru tine, iti voi oferi totul in schimbul unui sarut. te iubesc si voi fi mereu alaturi de tine. pe veci doar a ta. EU!

Imi curgi prin vene, Angel, Te Iubesc!