| deya_2793 a întrebat:

Ziceti-mi si mie niste descrieri pentru pozele de pe hi5! in poze sunt eu cu cea mai buna prietena:*! dau fundita si la restul votbig grin

Răspuns Câştigător
| Deny1333 a răspuns:

Poţi pune versurile unei melodii, poţi descrie amintirea pozei respective sau poţi pune ca descriere ceea ce simţi. um, uite ceva despre prietene, ce am eu în calculator.

Prietenii sunt ca stelele: întotdeauna alături de tine, nu contează cât de departe eşti.
Un prieten este cineva care te ştie pe dinafară şi încă-i mai place ce vede.
Dacă mama nu ne-a făcut surori a ştiut de ce. Pentru că Dumnezeu ne-a facut cele mai bune prietene.
Prietenia dintre noi aş vrea să nu dispară. Căci e un paradis frumos al anilor de şcoală.
Ma faci sa rad cand imi vine sa plang. Oriunde as fii te port cu mine in gand.
Puţini au înţeles cu adevărat ce am în cap, rămân datoare pentru că ştiu ce a însemnat.
E un alt apus de soare, frăţioare, ştiu că doare tare! Capu` sus, nu lăsa nimic să te doboare.
Acum mă uit pe geam şi zâmbesc. Că-s totuşi amintiri frumoase în care încă mă regăsesc...

În trecut toate au dispărut, o luăm de la.nceput și mergem înainte.