| yoyoo a întrebat:

Ziceti'mi si mie niste nume de familie[proprii] americane va rog...Am nevoie pentru o carte pe care incep sa o scriu. Dau fundita pentru cine ma ajuta.Ms!

Răspuns Câştigător
| IepurashRocker a răspuns:

Hudgens, Tisdale, Efron, Jonas, McCoy, Andrews, Tyler, Adams, Roosevelt, Swift, Fillmore, Brown, Clinton, Carter, Aniston, Lautner.

3 răspunsuri:
| Emena a răspuns:

Andrews, Adams, Arthur, Carter, Jefferson, Thomas

| Maia a răspuns:

Daca vrei sa scrii o carte de ce nu incerci sa le pui numele dupa cum este personajul. Daca este unu pozitiv sau negativ. Un nume care ar punea spune multe despre personaj daca intram in caracterizarea lui, atat directa cat si indirect.Nu e chiar asa simplu sa pui un nume la intamplare, orice trebuie gandit. happy Parerea mea.

| Marcelino a răspuns:

Andrews