| anonim_4396 a întrebat:

Ziceti-mi si mie un magazin in constanta unde se gasesc rochii, dar multe rochiihappy

3 răspunsuri:
| AshuraElric a răspuns:

Lânga "Colegiul National Mircea cel Batran"am vazut un magazin plin de rochii... daca nu-l gasesti întreaba pe cineva de pe-a colo sigur îti va spune exact unde e... 40-ul trece exact pe langa el big grin

| AshuraElric a răspuns:

Nu vrei sa stii cam multerolling on the flooro fi deschis 6 zile din 7laughingnu stiu... încercarea moarte nu are.De ce neaparat duminica (cand mai toate sunt închise)?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si e deschis duminica?laughing