| Pytykha a întrebat:

Zicetim si mie va rog un program de descarcat poze poate fi in online este indiferent... FUNDA...

3 răspunsuri:
| Daniel123 a răspuns:

Daca tu te referi la cum sa iei o imagine de pe inernet nu iti trebuie nici un program pur si simplu dai clik dreapta pe poza si alegi "save picture" apoi selectezi un folder si hei presto ai imaginea!

| lovestoryofyou a răspuns:

1. porogram de modificat poze:photoshine
2. program de descarcat poze:Microsoft Picture It 7. 0 daca ai de unde sa l iei incearca l eu l am folosit cu un HP please:* funda

| Alice_3718 a răspuns:

Buna.

Ce zici de PicaLoader?
Il poti downloada de aici: http://www.brothersoft.com/picaloader-download-9200.html