| dyanna_8752 a întrebat:

Care aveti card de la isic? (international student identity card ) este folositor? adica chiar beneficiezi de reduceri cu el? ati incercat sa puneti si bani pe el? Fundita plus voturi happy

1 răspuns:
| MoneyMoney a răspuns:

Eu am avut (a expirat anul trecut) când eram la Şcoala Postliceală şi când am fost la Castelul Reginei Maria de la Balchik, Muzeul Nicolae Grigorescu şi Castelul Julia Haşdeu Câmpina, Casa Memorială Nichita Stănescu Ploieşti am intrat GRATUIT în baza cardului ISIC!