| stella8y8 a întrebat:

Cum as putea sa fac rost de 3 milioane in doua sau trei zile sad

ofer funda!

Răspuns Câştigător
| DiCaprio66 a răspuns:

Buna si tie happy. Daca esti mic 12-13 chiar 14 ani si locuiesti la bloc si chiar nu ai unde sa mergi sa poti sa-i procuri as putea sa te sfatuiesc sa mergi la parintii tai si sa le ceri lor banii, desigur daca exista o cauza buna. Daca ei nu vor sa-ti dea. verificati pusculita si daca ai ceva bani, intreba-i si pe bunicii tai sau chiar pe prieteni, daca te pot imprumuta cu niste bani. Daca bineinteles esti minor si alocatia ar fi cea mai rentabila sursa de plata. Daca esti peste 15 ani si locuiesti la tara poti sa mergi in sat / comuna sa intrebi vecii daca au nevoie de ajutor prin curte, diverse munci. Daca ai peste 15 ani si esti apt dar totusi locuiesti la bloc, n-ai de ales decat sa ai mare noroc si sa gasesti o slujba pe timp de vara cu jumatate de norma ..desigur pentru o vreme. Daca chiar ai nevoie de acei bani si iti doresti asta eu zic ca exista solutii destule. SPER CA TE-AM AJUTAT. BAFTA! big grin

2 răspunsuri:
| Belllla a răspuns:

De la banca, de unde alt undeva? Altfel, nu vad cum in doar 2-3 zile.

| stella8y8 explică:

Si te imprumuta chiar daca ai 14 ani?