| MrsSalvatore a întrebat:

Am mare nevoie de ajutor. Zilele astea mi-am spart ecranul telefonului si nu mai merge si trebuie dus la reparat. Costa in jur de 450 de lei iar partintii mi-au spus ca e prea scump si nu vor sa plateasca atat sad am nevoie sa strang banii cat mai urgent dar nu stiu cum. Dati-mi idei cum as putea strange cat mai curand macar 200 lei. multumesc. Dau funda :*happy

4 răspunsuri:
| BlackAndWhite1 a răspuns:

Pai depinde cati ani ai. daca esti mai mare poti munci la cineva daca gasesti vreo saptamana pentru banii aia. daca esti mic/a nu prea ai multe posibilitati decat sa strangi alocatia dar va dura mult

| MrsSalvatore explică (pentru BlackAndWhite1):

Am 13 ani. parintii nu imi dau alocatia.:/

| MskDesign a răspuns (pentru MrsSalvatore):

Din pacate la aceasta varsta, singura ta sursa financiara sunt parintii tai.

| BlackAndWhite1 a răspuns:

Mai asteapta...n-ai ce face