| anonim87_7221 a întrebat:

Caut colaboratori pentru Agenti de asigurari.Se castiga foarte bine plus posibilitatea de a coordona propria echipa. Cine e interesat pentru mai multe detalii sa ma contacteze: marius_catalin_87@yahoo.com

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, as fi interesata de o colaborare ca agent de asigurari

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca sa devi broker de asigurari trebuie sa ai minim 18 ani. Nu conteaza ce studii ai. Fiecare companie de brokeraj are un sistem de cariera Multi Level Marketing.
Eu sunt broker de asigurari la o companie destul de prestigioasa.
Daca doriti sa faceti parte din structura mea va rog imi dati PM sau intrati pe site-ul echipei mele unde o sa gasiti date de contact.
http://www.asigurariro.ro/viewpage.php?page_id=2