| escfreak a întrebat:

Ce "afacere" poti incepe cu 500-600 de euro,online sau nu?
Voi, personal ce ati face cu 500 de euro ca o "investitie"?

P.S: *nu ma astept la cine stie ce profit,dar as avea nevoie de niste idei in ce as putea sa ii investesc, ce as putea sa fac cu ei.
Multumesc!

Răspuns Câştigător
| canazar94 a răspuns:

Telefoane frate,iei de pe tocmai cu transport si verificare gratuit, le probezi si le vinzi, sau alt ceva ce nu se gaseste si crezi tu ca s ar cauta in zona ta, monitoare unitati pc etc, pana te afla lumea ca teo cupi cu asa ceva si e gata

7 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Afacere? cu 500 euro? nici o tabara in piata nu iti iei

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa iti faci site. Cumperi un domeniu, iar dupa ce termini site-ul, pune Adsense pe el.

| suntserios a răspuns (pentru anonim_4396):

Da, ca e asa simplu sa scoti bani din adsense. Ai nevoie de o munca serioasa in seo si multe cunostinte daca vrei sa scoti mai mult de 1 cent pe luna

| anonim_4396 a răspuns (pentru suntserios):

Depinde de traficul care il ai. Exista metode mult mai bune dar este mai complicat.(vezi cpa)

| suntserios a răspuns (pentru anonim_4396):

Pai traficul ala nu il aduci peste noapte, il aduci dupa multa munca

| anonim_4396 a răspuns (pentru suntserios):

Logic ca nu iti apar vizitatorii peste noapte, si mai ales daca stai cu mainile in san. Multi vor sa faca bani fara munca.

| helpfriends a răspuns:

Salut,
Cumpara produse mai ieftine din alta parte si vindele mai scump in alta parte, produse ce nu se gasesc in zona ta si au interes.