| Julieta2013 a întrebat:

Ce site-uri in care puteti face bani reali mai cunoasteti? Linkuri, va rog!

2 răspunsuri:
| Axys a răspuns:

Sal mai sigur faci bani pe Mercador.ro happy pentru ca vinzi ce nu-ti mai trebuie pui ce pret vrei happy si iti scoti bani pentru ca sunt multe porcari si nu-s sigure!

sau cher si pe ocazii poti face cont happy

parerea mea eu nu cred in alte porcarii!

| sodobar a răspuns:

Vrei sa castigi bani? trebuie sa dai like pe facebook sau pe twitter si primesti bani, cand strangi 15 euro poti sa ii scoti, inregistreaza-te! este gratuit,ai doar de castigat ca asa tii calculatorul deschis,nu strica sa faci niste banuti,la inceput nu o sa faci foarte multi bani dar pe parcurs o sa ajungi la sume frumoase,trebuie sa faci rost de multi referali, daca vrei mai multe detalii spune-mi, daca te inscrii sa o faci prin linkul acesta acesta http://www.fanslave.net/ref.php?ref=742597