| rainclouds a întrebat:

Cine este din Timisoara si ar fi dispus sa spioneze pe cineva contra cost bineinteles? Vreau seriozitate happy am o problema mare si vreau sa o rezolv... id-ul meu este crazyyoyo93 si rog pe cei ce il adauga in lista sa se lege doar de subiect... acolo voi da si detaliiwinking

3 răspunsuri:
| Sara a răspuns:

Raule tongue pui oamenii pe fata ha?laughing

| DrViorel a răspuns:

Daca vrei mai multa seriozitate incearca in ziar. nu zic, poate si aici sunt oameni care iti vor raspunde, dar la asa ceva mai bine dai anunt in ziar la rubrica gratuita de anunturi in caz ca nu doresti sa platesti anuntul. Si asa vei fi contactata de persoane serioase. Si eu am incercat si a mers, negociezi pretul si daca vrei sa iti ramana anonimatul valabil dai un alt nr de telefon la un prieten sau alta cartela (in ziar la anunt), daca nu doresti sa se stie cine anume esti. Succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te sfatuiesc sa te adresezi unei agentii de detectivi particulari care iti poate oferi si o consiliere prealabila incheierii contractului de servicii de acest gen.