| paulpaul25 a întrebat:

Cum poti face un schimb prin intermediul Postei Romane?!( de telefoane)

Răspuns Câştigător
| pafpap a răspuns:

Se poate, ii ca si cum vinzi ceva posta, ca iti da telefonul doar daca ii dai o suma de bani, si in loc de suma aia de bani, scrii telefonul in schimb

1 răspuns:
| structura a răspuns:

Te a ajutat raspunsul lui pafpap? vreau sa stiu daca ai facut asa, pentru ca si eu am acceasi nedumerire, trebuie sa fac un schimb de telefoane prin posta si nu stiu cum.astept raspuns, stima