| buz a întrebat:

Imi poate spune si mie cum se face un bilet de pariuri. nu am pus niciodata la pariuri si vreau sa pun si eu acum. chestia e ca habar nu am ce sa fac dupa ce intru in casa de pariuri straight face...
cer cuiva o foaie, ce fac?
mersi.

2 răspunsuri:
| LyVVyU a răspuns:

Sa zicem ca azi joaca Brca-Real fiecare meci are un cod ex 1234 sa zicem. tu poti sa pariezi pe acel meci in mai multe feluri.adica sa joci simplu sa pui 1-bate Barca X-egal 2-Real tu alegi pe cine sa pui. Poti sa pui pe Barca adica 1
Poti sa pui cu sansa dubla adica 1X-bate prima echipa sau face egal, 2X-bate a doua echipa sau face egal sau 12-bate ori Barca ori Real.
Poti sa pui ca se da peste 2.5 goluri sau poti sa pui ca ambele echipe inscrie.
Si nu trebuie sa ceri nimic ai foi si pixuri unde sunt afisate ofertele pentru ziua respectivawinking

| buz explică:

Si pe acea foie eu scriu notilele mele cu codul si rezultatul si le duc la... "casier"? si daca castig ceva unde ma duc?