| StuparuDenis a întrebat:

Nu pot accesa register pe Neobux.com. Intru pe pagina, si cand apas pe butonul Login sau Register imi da browserul eroare, tin sa mentionez ca nici mozilla, nici google chrome nici internet explorer nu schimba situatia. Multumesc

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Gogulita a răspuns:

Ciudat...mie imi merge cu google chrome. Poate nu e de vina browserul poate e altceva.Incearca sa restartezi calcu. Poate asa iti merge

| StuparuDenis explică:

Am mai incercat si acum 1 an aprox, si la informatica la scoala, tot nu merge, oare nu se mai pot face conturi?